יוסי בניון חוזר לבית"ר ירושלים

אחרי שעזב אותה באמצע העונה שעברה, הקשר הוותיק חוזר לסיים את הקריירה בבית"ר ירושלים, כשחתם עד לסיום העונה

נרי וייס , כ"ד בטבת תשע"ט

בניון. שוב בבירה
בניון. שוב בבירה
צילום: האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

שוב בבירה. שנה אחרי שעזב אותה, בשל מיעוט דקות משחק וכתוצאה מהתעמרות של הבעלים הקודם אלי טביב, חוזר יוסי בניון לבית"ר ירושלים.

החתימה של בניון הייתה באוויר, כשלמעשה זה סיכם את תנאיו כבר לפני כשבועיים, אז עזב את מכבי פתח תקווה אליה הגיע מבית"ר ירושלים באמצע העונה שעברה.

הפרסום אודות החתימה תוכננה מראש להיום (שלישי), יממה לאחר המשחק מול הפועל חיפה שהיה האחרון ברצף המשחקים הצמודים של הירושלמים, וכל זאת כשברקע אירוע דקירתו של שחקנם - אור אינברום.

השחקן המעוטר ושיאן ההופעות הבין-ארציות במדים הלאומיים סיכם וחתם על שובו לקבוצה עד לתום העונה הנוכחית כשחקן, כשבסיום העונה יפרוש ממשחק פעיל באופן סופי ויחבור לצוות המקצועי של המועדון לפיתוח מחלקת הנוער וטיפוח שחקנים צעירים, מטרה שבבית"ר הגדירו כ"תשתית החשובה ביותר עבור המועדון".

בבית"ר אמרו כי "כניסתו של יוסי יכולה לתרום רבות מניסיונו והיכרותו מחלקות נוער, התנהלותן והתפתחותן בתחנות בהן עבר בקריירה העשירה שלו. אנו רואים בשילובו של יוסי כחלק אינטגרלי מהמועדון צעד חשוב כחלק מבניית אסטרטגיה מקצועית עם אופק לטווח הרחוק, כבכל המועדונים הגדולים בעולם בהם שחקנים בעלי עבר מפואר לוקחים חלק בעשייה המקצועית".

בעלי המועדון משה חוגג אמר לאתר הרשמי: "כבוד גדול עבורי ועבור המועדון לסגור מעגל ולהשלים את חזרתו של יוסי לבית"ר, הצהרתי עם הגעתי כי אני רואה בבית"ר מקום דרכו אפשר לעשות שינוי חברתי, והגעתו של יוסי בניון לבית"ר עם השתלבותו העתידית בצוות המקצועי היא חלק משינוי תפיסתי גם בכל הנוגע לתרבות הספורט במדינה".

מאמן הקבוצה ניר קלינגר סיפר: "כשהבעלים משה חוגג, פנה אלי בנוגע לחזרתו של יוסי בניון לבית"ר נתתי אור ירוק, כיוון שהוא יכול בהחלט לתרום מבחינה מקצועית. במקביל ביקשתי שתוכניות הרכש לא תפגענה. אני שמח שהדברים סוכמו ויוסי מצטרף אלינו".

יוסי בניון אמר עם שובו למועדון: "אני שמח ונרגש מאוד לחזור למועדון בית"ר ירושלים ולסיים את הקריירה במקום המיוחד הזה. כולי ציפייה למפגש עם האוהדים, לאווירה של טדי ולאתגר הגדול שאליו אני מגיע דרוך ומחויב. אני מודה למשה חוגג, לצוות המקצועי ולהנהלה על האמון ועל הרצון הגדול לעבוד ביחד גם בשנים הבאות ובעבודה משותפת להוביל את המועדון להצלחה".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il