אריה קינג: לאחד כוחות למפלגת ימין שלא מתפשרת

אריה קינג קורא לאחד את כל הימין האמיתי, כלשונו. "עדיף שכל אחד יקבל נציג אחד ברשימה המשותפת''.

בני טוקר , כ"ה בטבת תשע"ט

אריה קינג
אריה קינג
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

אריה קינג, חבר מועצת עיריית ירושלים, קורא בערוץ 7 לאיחוד כוחות בימין לקראת הבחירות לכנסת ה-21.

"מבחינתנו זה להיות או לחדול", אמר קינג שהתמודד בעבר ברשימת עוצמה יהודית. ''אם ירוצו בנפרד אף אחד לא יכנס. לכן עדיף שכל אחד יקבל נציג אחד ברשימה המשותפת מאשר כולם יקבלו אפס.

''צריכים להתאחד בלי להתפשר וכל מי שרוצה להצטרף ונושא ארץ ישראל השלמה וההתיישבות חשובים לו יוכל להצטרף. צריך שהימין המקורי יהיה ימין שמורכב מאנשים שלא יתפשרו ולא יצביעו על ויתור של שום רגב אדמה".

קינג קורא לגבש רשימה שתורכב מאנשי הימין הלא מתפשרים, כהגדרתו. "היום לא בטוח שכל מי שקורא לעצמו ימין הוא אכן ימין, אסור לתת דריסת רגל למי שהוא לא באמת איש ימין וזה כולל גם אמות מידה ברורות שאסור לוותר על קדושה, דת והלכה, ומי שזה לא מתאים לו יכול ללכת לליכוד או לימין החדש".

קינג מתייחס לתכנית החדשה להחלשת המואזין בחלק משכונות מזרח ירושלים, "התכנית להנמכת קול המואזין קורמת עור וגידים בהסכמה עם המוכתרים ובכירי השכונות הערביות. מי שנפגע עד היום מהמואזין הם לא רק התושבים היהודים אלא גם התושבים הערבים שהמואזין נמצא ליד ביתם והרהיטים שלהם זזים מהעוצמה וכל זה קורה בארבע בבוקר.

''במקום רמקולים רבי עוצמה על המסגדים יפוזרו רמקולים פחות עוצמתיים חדשים. הערבים יוכלו לשמוע אותם תוך צמצום הרעש באופן משמעותי. הפרוייקט יצא לפועל במקומות שיש הסכמה כמו בית צפפא, בית חנינא וחלק מג'בל מוכבר".