הפועל תל אביב מינתה מאמן חדש-ישן

שעות ספורות לאחר שפיטרה את מאמנה השני העונה, מחזירה הפועל תל אביב את מאמנה שפוטר מוקדם יותר העונה - קובי רפואה

נרי וייס , כ"ט בטבת תשע"ט

גם השחקנים לא מבינים מה ההנהלה עושה
גם השחקנים לא מבינים מה ההנהלה עושה
צילום: Roy Alima/FLASH90

אוהדי הכדורגל בארץ ראו כבר דברים מוזרים. אוהדי הכדורגל בארץ ראו גם החלטות תמוהות ושגויות וגם לא מעט התנצלויות. אבל גם הוותיק בין אוהדי הכדורגל בארץ לא ראה או זוכר כזה דבר.

שעות ספורות לאחר שהודיעו על פיטוריו של אופיר חיים מאימון הקבוצה, הודיעו הערב (ראשון) במועדון הכדורגל של הפועל תל אביב על מינויו של מאמן במקומו.

לו רק היה מדובר במינוי מאמן חדש, לא היה דבר מעורר תהיות על ההנהלה האדומה מת"א, אלא שמדובר בלא אחר מאשר קובי רפואה - מי שעד לפני חודש וחצי עמד על הקווים של הקבוצה האדומה מת"א ופוטר ממנה לאחר זמן רב שהפרידה הייתה צפויה ורק עניין של זמן.

רפואה, בן ה-44 הוא זה שהעלה את האדומים מהליגה השניה אל ליגת העל כבר לאחר עונה אחת, בסיום העונה שעברה. אחרי שפתח את העונה בצורה רעה, ולאור חילוקי דעות קשים על הנהלת המועדון, החליטו חלק מההנהלה לפטר את רפואה כשבזמן שעמד על הקווים ניהלו משא ומתן עם אופיר חיים, שאימן אז את הפועל עפולה הקטנה מהליגה השניה.

כעת, חוזר רפואה לקווים האדומים של תל אביב, במקומו של אותו אופיר חיים שפוטר מוקדם יותר הערב לאחר שבשבעה משחקים ניצח רק פעם אחת, 0:2 מול סכנין.

רפואה, שפוטר מהפועל תל אביב ב-25 בנובמבר, חוזר חודש וחצי אחרי, רגע לפני משחק הדרבי התל אביבי הקשה מול היריבה המכבית המאיימת. האם זה יחזיק מעמד עד לסיום העונה? אין לדעת, בהפועל תל אביב למדנו, הכל יכול לקרות.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il