בית שמש מתקדמת - וגם צרכי הבריאות של העיר

סגן שר הבריאות נפגש עם ראש העיר בית שמש עליזה בלוך, "4000 תינוקות נולדים בעיר מידי שנה ואני רוצה שיקבלו את השירות הטוב ביותר".

אורלי הררי , א' בשבט תשע"ט

בלוך וליצמן בפגישה
בלוך וליצמן בפגישה
צילום: דוברות משרד הבריאות

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן וראש עיריית בית שמש עליזה בלוך נועדו היום (ב׳) לישיבת עבודה במשרד הבריאות בירושלים.

במהלך הפגישה דנו השניים בצרכי הבריאות של תושבי העיר בית שמש ובדרכים לשיפור וליעול מתן שירותי הרפואה בשכונות העיר, כמו מערך טיפות החלב, פריסת קופות החולים והקמת מרכז רפואי נרחב שייתן מענה לצרכים הגדלים והמשתנים של בית שמש.

בפגישה השתתפו גם סגן ראש העירייה ישעיהו ארנרייך, ראש אגף החינוך החרדי ויו”ר דירקטוריון מי שמש, גזבר העירייה ורל”ש ראש העיר.

"העיר בית שמש מתקדמת בקצב מואץ ואיתה צרכי הבריאות שלה", אמר ליצמן. "אעשה מאמץ להירתם לשפר את השירות לתושבים בתחום הבריאות. אני שואף להגדיל את מספר אחיות טיפות חלב בבית שמש וכן אדאג שיהיה מכשיר mri בעיר. הבעתי את מחויבותי לראש העירייה למען קידום העיר וייעול מערך שירותי הרפואה בטווח הקרוב והרחוק".

ראש עיריית בית שמש ד"ר בלוך אמרה ״שמחתי מאוד להיפגש עם סגן שר הבריאות וצוותו. כחלק מהתפתחות עירנו גם שירותי הרפואה עוברים למקום הראשון ויותאמו לעיר העתיד של ישראל. בית שמש נמצאת בפער של שנים ביחס לשירותי הממשלה הנדרשים בעיר ופועלת עכשיו לצמצם את הפערים. בבית שמש נולדים מידי שנה 4000 תינוקות ב"ה ואני רוצה שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר האפשרי״.