בית"ר ירושלים: הכח חוזר לאוהדים

לראשונה בתולדות מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים - האוהדים יוכלו לבחור את מדי הקבוצה שיעברו שינוי ויצטרפו לקבוצות הטובות בעולם

נרי וייס , ג' בשבט תשע"ט

המדים החדשים
המדים החדשים
צילום: דוברות בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים חוזרת לטופ האירופי. מה משותף לווסטהאם יונייטד, בלקבורן, נירנברג, שאלקה 04, איינדוהבן, ורדר ברמן, צסק"א מוסקבה ובית"ר ירושלים? כולן מועדוני פאר וכולן ילבשו בשנים הקרובות את המדים של חברת UMBRO.

היום (רביעי) הודיעו במועדון הכדורגל מהבירה כי סיכמו על שיתוף פעולה לשלוש השנים הקרובות עם חברת ההלבשה האנגלית חברת UMBRO, שתהיה המלבישה הרשמית של בית"ר ירושלים החל מעונת המשחקים 2019/20.

לא רק שחקני הקבוצה הבוגרת יזכו ללבוש את המדים היוקרתיים, כשכל קבוצות המועדון יילבשו את מותג הלבשת הספורט האנגלי הוותיק, המוביל והיוקרתי, החל מהקבוצה הבוגרת ועד לאחרון השחקנים במחלקת הנוער, ובתי הספר לכדורגל של המועדון בירושלים וברחבי הארץ.

מדובר בצעד אסטרטגי אותו מוביל בתקופה האחרונה הבעלים של המועדון, משה חוגג, כשזה מבקש למתג את המועדון מהבירה כקבוצה בינלאומית.

UMBRO, שהוקמה בשנות ה-30 באנגליה נחשבת לאחד ממותגי הספורט הוותיקים בעולם. במסגרת הסכם שיתוף הפעולה שנחתם, סוכם על מכירת ממוצרי המרצ'נדייס של המועדון ברשת חנויות "מגה ספורט" הפרוסות בכל רחבי הארץ והמונה נכון להיום 65 סניפים. כמו כן, לחברי מועדון בית"ריסט תינתן הנחה קבועה בחנויות רשת מגה ספורט.

בנוסף במועדון מהבירה החליטו להחזיר את הכוח לאוהדים ולתת להם לבחור בעצמם כיצד ייראו המדים החדשים בשלוש השנים הקרובות, זאת גם כן כחלק מהסטרטגיה להפוך את האוהדים לשותפים במועדון.

האוהדים הירושלמים, חברי מועדון האוהדים בית"ריסט יבחרו את העיצוב שעל המדים באמצעות סקר מיוחד שיתפרסם ברשתות החברתיות.

מוני ברוש מנכ"ל בית"ר ירושלים, אמר: "זהו כבוד גדול עבורנו להיות נושאי הדגל של UMBRO בישראל במתכונתה החדשה. מדובר בשיתוף פעולה לטווח הארוך מתוך ראייה עתידית לראות שני מותגים מצליחים ובעלי שם חוברים להצלחה משותפת יחדיו גם בנושא ההלבשה ובוודאי בכל הנוגע למועדון האוהדים שלנו שייבחרו לראשונה בתולדות המועדון את מדי המשחק של הקבוצה".

חברת MGS מסרה: "שמחים וגאים על שיתוף הפעולה עם מועדון גדול כבית״ר ירושלים. הלבשת הקבוצה על ידי UMBRO תעניק ניראות מכובדת ברמה בינלאומית יחד עם שמות מפוארים בכדורגל העולמי כראוי למועדון בסדר הגודל כשל בית״ר ירושלים".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il