להקת הנשים "הלל" באלבום חדש - "הכל מכוון"

להקת הנשים של המועצה האזורית שומרון - להקת הלל, יוצאת עם אלבום חדש ובו עשרה שירים בעיבוד קולי של מרב ברנר.

ערוץ 7 , ד' בשבט תשע"ט

להקת הלל
להקת הלל
צילום: שירן כהן

להקת הלל, להקת הנשים מהשומרון שבשנה האחרונה נהנתה ממיליון צפיות בקליפ "מודה אני", משיקה אלבום חדש.

להקת הלל הוקמה לפני עשר שנים, והיא מנוהלת על ידי מרב ברנר מהישוב הר ברכה. הלהקה הוציאה במהלך השנים 31 שירים ושני אלבומים.

האלבום החדש - ''הכל מכוון'', כולל עשרה שירים, חלקם חדשים וחלקם ותיקים, בעיבוד קולי של ברנר.

להקת הנשים כוללת חמש-עשרה נשים המתגוררות בשומרון. שני האלבומים הראשונים של הלהקה - "קפה ועוגה" ו"אליך אתפלל", זכו לעניין רב בקרב אוהדי המוסיקה היהודית ובכלל.

האלבום החדש כולל את השיר "רגעים קטנים" אותו כתבה והלחינה ברנר. השיר יצא לאחר הרצח של הרב רזיאל שבח והרב איתמר בן גל הי"ד. "דווקא בזמני משבר גדולים כל כך רצינו לשים לב לדברים הקטנים שמשמחים אותנו, שהם חלק ממרקם החיים הטבעי שלנו, אלו שרק צריך לשים לב אליהם ולרקום איתם את החלומות שלנו".

"לקחנו על עצמנו ללוות ולהשקיע בלהקת נשות השומרון", אומר יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, "כי אנחנו מאמינים ביצירה תרבותית מקומית וההשקעה הוכיחה את עצמה. אנחנו גאים ביצירה יהודית תרבותית ברמה מוסיקלית גבוהה, שיש בה העצמה נשית, שנהנים ממנה בארץ ובעולם. השנה כחלק מהעצמת השומרון בתרבות הפקנו שיר לשומרון של יוצרת מקומית עם האמן אריאל זילבר, הצלחנו להביא לראשונה את הקולנוע הישראלי לצלם סרט ילדים באורך מלא בשומרון ואנחנו נמשיך לפעול לעידוד היצירה המקומית בשומרון. נעצור את החרם התרבותי השקט על השומרון", מבטיח דגן.