הוחרם רכבו של יו"ר מטה הבחירות של עוצמה יהודית

במהלך מפגן נוכחות בעשרות צמתים ברחבי הארץ הוחרם רכבו של יו"ר מטה הבחירות של עוצמה יהודית

חזקי ברוך , ה' בשבט תשע"ט

מפגן
מפגן
צילום: עוצמה יהודית

מפלגת "עוצמה יהודית" קיים הבוקר (שישי) מפגן נוכחות בהשתתפות עשרות פעילים בצמתים מרכזיים בכל רחבי הארץ.

במהלך מפגן הנוכחות שנערך בירושלים בו השתתף גם יו"ר מטה הבחירות של המפלגה בנצי גופשטיין, הגיעו פקחי עיריית ירושלים והחרימו את רכבו.

פרקליטו עוה"ד איתמר בן גביר מסר "העירייה מנסה להתערב באופן פסול בקמפיין בחירות של מפלגה הרצה לכנסת ורומסת את חופש הביטוי.

בית המשפט אסר מזה כבר מספר פעמים על העירייה להחרים רכבים, ואילו זו מצפצפת עליו. אנו מתכוונים להגיש בקשה דחופה להחזרת הרכב וכמובן תביעה אזרחית נגד התובע העירוני. אולי כך תלמד העירייה כי מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית בה יש חופש ביטוי, המוענק גם לפעילי ימין".

המפגן נערך במקביל בצומת מסמיה, צומת יד מרדכי, בקריית ארבע, צומת בית דגן, צומת סגולה בפתח תקווה, צומת רעננה, צומת מורשה, ראשון לציון, בת ים, חיפה, צמתים מרכזיים בקריות, צומת עפולה, באיזור צפת, ובעוד מוקדים מרכזיים ברחבי הארץ, בהשתתפות ראשי המפלגה, ד"ר מיכאל בן ארי, עו"ד איתמר בן גביר, ברוך מרזל ובנצי גופשטיין.

ד"ר בן ארי יו"ר עוצמה יהודית בירך את פעיליו, "בשונה משאר המפלגות המגיעות עם תקציבי עתק, לנו יש את הפעילים שלנו הרתומים לכל משימה. אנחנו מציפים את כל הארץ בעוצמה יהודית".

"מנסים להרדים אותנו בשמירה, אבל אנחנו לא נירדם. מדינת ישראל נכבשת מבפנים ויש לעצור זאת. אנחנו נחסל את הטרור החקלאי, ונעניק העדפה מתקנת לנאמני המדינה היהודית, ולא לאלו הרוצים לחסל אותה, בשונה ממה שממשלת ישראל עושה כרגע".