קבוצת קשרים פלוס רכשה את השליטה

קבוצת קשרים פלוס רכשה את השליטה בחברת בראונד קארד, בעלת רישיון הנפקת כרטיסי חיוב נטענים בינלאומיים של מאסטרקארד.

ערוץ 7 , ח' בשבט תשע"ט

כרטיס אשראי
כרטיס אשראי
צילום: אייסטוק

קבוצת קשרים פלוס בבעלות הראל שקד ועופר שמחי רכשה את השליטה בחברת בראונד קארד, בעלת רישיון הנפקת כרטיסי חיוב נטענים בינלאומיים של מאסטרקארד.

בקרוב מאוד החברה תספק יחד עם הכרטיס גם ארנק אלקטרוני קל לשימוש המאפשר מגוון של העברות כספים וביצוע רכישות ותשלומים באופן מקוון ללא צורך בחשיפת פרטים אישיים. הארנק עומד בתקני אבטחה אירופיים מחמירים.

כרטיסי חיוב נטענים בינלאומיים, מהווים תועלת ופתרון עבור קבוצות משתמשים רבות:

  • חברות אשר מעמידות לרשות עובדים תקציב הוצאות לשימוש בארץ או בחו"ל.
  • בני נוער אשר מקבלים מהוריהם תקציב תקופתי.
  • סטודנטים שלומדים במרחק גדול מבית הוריהם ונתמכים על ידי ההורים שתומכים בהם כלכלית.
  • צעירים המטיילים בעולם ולעיתים גם נזקקים להעברה מידית של כספים לצרכים בלתי צפויים.
  • ישראלים המטיילים בעולם ולא רוצים להסתכן באובדן או גניבה של כרטיס האשראי שלהם.
  • ישראלים שאין להם חשבון בנק או שחשבון הבנק שלהם הוגבל אשר יכולים לקבל את שכרם ישירות לכרטיס.
  • קבוצות אוכלוסייה אחרות שאין להם חשבונות בנק בהם חרדים, ערבים ישראלים ועוד.

הראל שקד, מנכ"ל משותף בקשרים פלוס אומר: "עיקר המאמץ השיווקי שלנו יוקדש לשיווק הכרטיס לחברות וכן לבני נוער, סטודנטים ומטיילים. עולם הפינטק מתקדם מאוד ואנחנו עמלים על חדשנות בתחום. בקרוב נספק ללקוחותינו אפליקציית ארנק שבו יקבלו העברות כספים וממנו יעבירו את הכסף לכרטיס. הורים יוכלו להעביר כספים לארנק האלקטרוני של ילדיהם ומשם לכרטיס כך שאם הכרטיס יאבד או ייגנב אפשר יהיה למשוך את הכסף בחזרה לארנק ולקבל כרטיס חדש".

קבוצת קשרים פלוס החלה את פעילותה בשנת 2006 והתבססה כשחקן מרכזי בפתרונות לחברות בתחום של מתנות לעובדים, לקוחות ושותפים עסקיים. החברה מציעה כרטיסי מתנה ושוברי מתנה, פיזיים ודיגיטליים תחת שם המותג Happy Gift. בימים האחרונים הקבוצה השיקה אתHappy Gift Global, גיפט קארד הנושא את מותג מאסטרקארד.

הכרטיס מאפשר קניה בכל עסק בארץ ובעולם אשר מכבד כרטיסי מאסטרקארד נטענים, לרבות קניות אונליין וקניות טלפוניות. בנוסף לפעילותה בתחום המתנות, החברה הינה יבואנית ומפיצה של Koning – מותג איכות של אופניים חשמליים, קורקינטים חשמליים ועוד וכן משקיעה במיזמי נדל"ן שונים.