"ההתקפות על מנדלבליט לא ישפיעו עליו"

המשנה ליועמ"ש רז נזרי אומר כי הדיונים אצל היועמ"ש על תיקי נתניהו מתנהלים באינטנסיביות, "אנחנו בשלב הדיונים המכריעים".

ערוץ 7 , ט' בשבט תשע"ט

עו"ד רז נזרי
עו"ד רז נזרי
צילום: יוני קמפינסקי

המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, רז נזרי, אמר הערב (שלישי) בכנס המתקיים במרכז הבינתחומי בהרצליה, כי היועמ"ש מנדלבליט צפוי לקבל את החלטתו בתיקי החקירה נגד ראש הממשלה נתניהו בהקדם.

"הדיונים מתנהלים בצורה אינטנסיבית. היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה, אנחנו המשנים, פרקליטת המחוז והפרקליטים שעוסקים בכך, עושים לילות כימים, כפשוטו", סיפר ניזרי

"אנחנו בשלב הדיונים המכריעים", הוסיף נזרי, "הדיונים התחילו לפני שהוכרזו הבחירות, ומיד לאחר מכן אנחנו פועלים בהתאם להנחיית היועץ המשפטי, שאומרת שתיקים שהגיעו מהמשטרה לפרקליטות נמשכים בטיפול הרגיל שלהם. הטיפול נמשך כסדרו באופן רגיל, וזה מה שנעשה בתיקים הללו".

"אנו עושים מאמץ להגיע להחלטה בהקדם, ואני מניח שהיועץ יקבל את ההחלטה שלו בהקדם. היועץ אמר את זה עוד לפני הבחירות, יש אינטרס ציבורי שההחלטות יתקבלו בהקדם. יש גם טענות מהצד השני על עיכוב ומריחה, הן כמובן טענות סרק", ציין ניזרי.

המשנה ליועץ המשפטי לממשלה הוסיף, "ההתקפות נגד היועץ המשפטי לממשלה לא ישפיעו עליו. האמירות מסוכנות כי הן מערערות את האמון בניקיון שיקוליו של היועץ. ההתקפות מצד הפוליטיקאים משדרות מסר בעייתי לציבור וגורמות לו לאבד את האמון במערכת החוק. לחשוב שהתקפות מכאן ומכאן ישנו מתי היועץ יקבל את ההחלטה? חבל על הזמן".