גליק מתכונן לחתונה

חבר הכנסת מהליכוד יהודה גליק יעמוד בקרוב מתחת לחופה עם הדס דיסין בת 47 שהתאלמנה גם היא בגיל צעיר. צפו

ערוץ 7 , י"ג בשבט תשע"ט

ח"כ יהודה גליק (הליכוד), ששכל את אשתו יפי רק לפני שנה, יעמוד ביום שני הבא מתחת לחופה עם אהבתו החדשה – הדס דיסין בת ה-47 שהתאלמנה גם היא בגיל 30.

"התקופה של השבעה-שמונה חודשים שבהם הייתי בבדידות, בלי יפי, היו תקופות מאוד קשות שבכיתי בהן הרבה", הודה גליק בשיחה עם חדשות 13." הייתי מתקשר אליה, מדבר איתה, משתף אותה. התחושה של הריקנות הזאת, שאין לך עם מי לשתף, הייתה קשה".

נגד גליק עלו טענות קשות מאוד על כך שבחר להתחתן מחדש כשנה בלבד לאחר מות אשתו, אך הוא בטוח בכך שאין שום בעיה עם הצעד שבחר לעשות.

"אני דווקא חושב שזה שאני מתחתן מהר זה בגלל שהייתה לי זוגיות טובה עם יפי", אמר גליק. כלתו המיועדת של גליק סיפרה גם היא על התקופה שבה הייתה בודדה. "מתתי, מתתי להכיר מישהו", סיפרה דיסין. "כבר הגעתי לשלב שבו אמרתי לעצמי 'החיים שלך אמורים להיות ללא בן זוג, ללא אהבה – וזהו זה'".

לאחר שהתאלמנה בגיל 30 מבעלה לשעבר, הקימה דיסין לפני שנה את ארגון "אמיצים" שתומך באלמנות, אלמנים ויתומים צעירים.

כשביקשה לחפש תמיכה בכנסת לארגון שהקימה, לכולם היה ברור למי צריך לפנות. "עשינו מלא פגישות עם חברי כנסת, וכל הזמן אמרו לי 'בואי ניפגש עם יהודה גליק'", שחזרה דיסין. "ואני אמרתי 'לא נפגשת עם אלמנים טריים – מה הם מבינים מהחיים שלהם?"'. גליק שחזר גם הוא את תחילת הקשר בין השניים: "ביום נפגשנו פגישות פורמליות, ובערב נפגשנו לדייט", סיפר. "היינו צריכים לשחק אותה בפגישות הפורמליות האלה, שכאילו אנחנו לא מכירים".