החשש מעליית השמאל לא נעלם

תנועת ''נחלה'' תקים משמרת מחאה מול בית ראש הממשלה בדרישה שנתניהו יחזור בו מנאום בר אילן, "מקווים שהממשלה הבאה תהיה ימנית יותר".

בני טוקר , ט"ו בשבט תשע"ט

"חוזרים לתוכנית שמיר"
"חוזרים לתוכנית שמיר"
צילום: נחלה

החשש מעליית השמאל עדיין קיים

תנועת ''נחלה'' תקים משמרת מול בית ראש הממשלה ותדרוש לחדש תנופת ההתיישבות באיו''ש.

צבי אלימלך שרבף, חבר הנהלת תנועת ההתיישבות ''נחלה'' אומר לערוץ 7 שלא מדובר במחאה פוליטית, "נחלה לא קשורה למפלגה כזאת או אחרת, אנחנו רוצים לקדם את האג'נדה של ארץ ישראל וקוראים לכל המפלגות כולל מפלגת העבודה ההיסטורית להצטרף. ההחלטה לצאת למהלך אינה קשורה לבחירות".

לדבריו עצרת המחנה הלאומי בכיכר רבין, בבחירות הקודמות, אשר אורגנה על ידי ''נחלה'' הצליחה לאחד את כל הימין וכך גם הפעם, "בבחירות הקודמות העצרת באה לחזק את כל מחנה ארץ ישראל מול הסכנה של עליית השמאל. גם היום יש חשש מעלייה של ממשלת שמאל ולכן הפתרון הוא שראש הממשלה יכריז על חזרה מנאום בר אילן ויגיד לא למדינה פלשתינית.

''הליכוד צריך לחזור לתכנית של ממשלת שמיר לאכלוס שני מיליון יהודים ביו"ש. בקדנציה האחרונה היה שיפור מסוים אבל עכשיו הגיע הזמן לחזור לאמירה הפשוטה שארץ ישראל כולה שייכת לעם ישראל.

"ממשלה הבאה צריכה ליזום תכניות בנייה, לגאול קרקעות ולהסיר חסמים ביו"ש. זו משמרת לכבודה של ארץ ישראל והעלאת המורל בעם והיא תימשך גם לאחר הבחירות בזמן המשא ומתן הקואליציוני".