איך תרצו את ה"דאצ'יה" שלכם ב-2019?

דגמי מותג הLOW COST דאצ'יה צוברים תאוצה וכבר היום 15 אלף רכבים נוסעים על כבישי ישראל. מה מציעים דגמי 2019? כל הפרטים בכתבה

ערוץ 7 , ט"ו בשבט תשע"ט

דאצ'יה דאסטר
דאצ'יה דאסטר
צילום: דאצ'יה

דאצ'יה, מותג ה-Low cost הראשון והיחיד מסוגו בענף הרכב, הושק בישראל בינואר 2015 עם הסלוגן "החשבון פשוט" ותחת ההבטחה לפיה הצרכנים משלמים רק על מה שהם צריכים ויכולים לחסוך בהוצאות ובדלק.

מאז מראה דאצ'יה אחוזי גידול דו ספרתיים בכל שנה. נכון לעכשיו נוסעות על כבישי ישראל יותר מ-15,000 מכוניות דאצ'יה ממגוון הדגמים השונים!

בפתחה של שנת 2019 בולטים שלושה דגמים אטרקטיביים של דאצ'יה: דאצ'יה MCV Stepway שהושק בארץ לפני כמה חודשים, דאצ'יה דאסטר החדש והדגם המוכר והמוצלח - דאצ'יה לודג'י.

שלושת הרכבים בולטים בקטגוריות הפופולריות של הרכבים בישראל: הרכבים המשפחתיים, רכבי השטח ורכבי המיני וואן -7 מקומות בישראל.

דאצ'יה MCV Stepway
צילום: דאצ'יה

דאצ'יה MCV Stepway - קרוסאובר משפחתי עם עיצוב חיצוני מודרני, מרחב פנימי שימושי ותא מטען בעל נפח הטענה עצום המאפשר לצאת לנסיעה נוחה עם ילדים, תיקים, עגלות, ציוד טיולים ועוד. דגם אמין ומאובזר המאפשר לכל משפחה ליהנות מרכב איכותי, חדש, נוח ומרווח. גם אתם תוכלו להתחדש בדאצ'יה MCV Stepway במחיר משתלם שאין לו אח ורע, החל מ-79,990 ₪.

דאצ'יה לודג'י
צילום: דאצ'יה

דאצ'יה לודג'י - מיניוואן 7 מקומות, מרווח ואיכותי שיאפשר לכם סוף סוף לצאת לנסיעה עם כל המשפחה לאירוע משפחתי, לטיול או לנסיעה לשבת. והמחיר? נמוך משחשבתם - החל מ-106,990 ₪.

דאצ'יה דאסטר
צילום: דאצ'יה

דאצ'יה דאסטר - רכב שטח שהישראלים כבר הספיקו להכיר ולהתאהב. עיצוב מודרני, ביצועים מרשימים, תא נוסעים מרווח - כל היתרונות של רכב שטח במחירים משתלמים במיוחד שיתאימו גם לכם.

הדאסטר הוא רכב SUV שעוצב לאחרונה מחדש על מנת להעניק חווית נסיעה נוחה ועוצמתית במיוחד הן לנהג והן ליתר הנוסעים. רכב נח ומאובזר לנסיעה בכביש או בשטח. והמחיר? מ-89,990 ₪ בלבד.

בדאצ'יה מובילים את המהפכה הצרכנית בשוק הרכב גם עם מסלול רכישה חדשני וייחודי "דאצ'יה שלם וסע". כחלק מהמהלך, ניתן יהיה להגיע למרכזי המכירות של דאצ'יה בפתח תקווה, חיפה ובאר שבע, להתרשם ממגוון דגמי דאצ'יה ומרמות האבזור, ליהנות מעלויות משתלמות ולצאת עם רכב חדש תוך שעה.

דגמי דאצ'יה איכותיים ואמינים, פונקציונאליים וחסכוניים ובמחירים משתלמים מאוד – הן בקנייה והן בהוצאות התחזוקה השוטפות של הרכב. לא פלא שהביקוש לרכבי דאצ'יה צפוי להימשך גם בשנת 2019 בשל כדאיות הרכישה של הרכבים.

לפרטים נוספים על מגוון רכב דאצ'יה: 6097*