בית"ר י-ם תשחק בפלייאוף התחתון?

אחרי איבוד נקודות נוספות במשחק שהפעם הסתיים בהפסד למכבי ת"א, בית"ר ירושלים עם 19 נקודות בלבד מתקרבת לאבד את הפלייאוף העליון

נרי וייס , ט"ו בשבט תשע"ט

אוהדי בית"ר ביציע
אוהדי בית"ר ביציע
צילום: באדיבות האתר הרשמי של הקבוצה

24. 24 מפגשים חלפו מאז התיקו נטול השערים בין מכבי ת"א לבית"ר ירושלים שקרה בפברואר 2012. 24 משחקי ליגה לא הפסידה מכבי ת"א, כשהאחרון שבהם היה לבית"ר בתוצאה 2:3 במחזור הרביעי של הפלייאוף העליון בעונה שעברה.

אותו פלייאוף עליון שמתרחק הערב (שני) עוד קצת עבור הקבוצה הצהובה-שחורה מירושלים.

הערב נפגשו בית"ר ומכבי בפעם הרביעית העונה, ובפעם הרביעית יצאה מכבי תל אביב עם הניצחון וכל מלוא הנקודות.

בעוד המכבים מת"א, שכבר הבטיחו לעצמם את אליפות הליגה, סימנו מטרה לסיים את העונה ללא הפסד בליגה, הבית"רים מירושלים קיוו להצליח להשתחל לפלייאוף העליון למרות פתיחת עונה רעה שנפתחה באיחור מצידם.

למרות שליטה מוחלטת שלה במשחק הערב ומצבי הבקעה רבים אליהם הגיעה, נדמה היה שהמכבים מת"א יסיימו מחזור שני ברציפות בתיקו, אחרי התיקו בדרבי התל אביבי במחזור הקודם, אך הדיפה רעה של איתמר ניצן בדקה ה-62 תורגמה לשער קליל מצידו של דור מיכה שכבש את השער היחידי במשחק.

יוסי בניון קרוב היה להשוות את התוצאה בתוך תוספת הזמן, אך לצערו ולצער חבריו לקבוצה הבית"רית ולאוהדים הרבים שהגיעו מרחוק, זה לא הספיק מול ראיקוביץ' המצויין.

בסיום, מכבי תל אביב מנצחת משחק ביתי שמיני ברציפות וסופרת כבר 25 משחקי ליגה ללא הפסד. בית"ר? אחרי שעמדה על שבעה משחקי ליגה ללא הפסד, זו רושמת הפסד שככל הנראה סותם את הגולל עבורה על החלום להשתחל לפלייאוף העליון של ליגת העל בכדורגל.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il