הפועל ת"א נעצרה עם הפסד באשדוד

אחרי שקטעה רצף חמישה הפסדים עם שני ניצחונות, אחד מהם בדרבי העירוני, הפועל ת"א חזרה להפסיד בתום דרמה גדולה. אשדוד כבר לא אחרונה

נרי וייס , י"ח בשבט תשע"ט

טולפסן מאשדוד הערב. גיבור הניצחון
טולפסן מאשדוד הערב. גיבור הניצחון
צילום: לירון מולדובן, מנהלת הליגה

שוב צמוד. ארבעת המפגשים האחרונים בין הפועל תל אביב ומכבי אשדוד/באר טוביה הסתיימו בהפרש ממוצע של 3.8 נקודות בלבד. יתירה מכך, בפעמיים הקודמות שהן נפגשו במסגרת הליגה הסדירה בהיכל הקריה, המשחק הוכרע רק עם הבאזר.

הערב (חמישי) חודש לאחר שהדיחה אותה מגביע המדינה בכדורסל בחוץ, חזרה הפועל ת"א לסורה כשהפסידה למכבי אשדוד בדיוק באותו המקום בתוצאה 78:81.

היה זה במסגרת משחק השלמה מהמחזור ה-11 בליגת העל בכדורסל, שהביא את האשדודים להיות מדורגים במקום האחרון בטבלת הליגה - כשאלה החזיקו במאזן דומה לזה של הרצליה ונהריה ובמרחק ניצחון אחד בלבד מהתל אביבים האדומים.

התל אביבים הגיעו למשחק הערב כשהם באופוריה לאחר רצף שני ניצחונות, אחד מהם מתוק במיוחד בדרבי העירוני, שקטעו רצף של חמישה הפסדים. אולי זה מה שגרם להם לאבד את המשחק הערב שהיה צמוד במיוחד ברגעי הסיום שלו.

גם ריצת 20:5 ברבע האחרון והמכריע של האדומים מת"א לא מנע מהם את ההפסד הערב שמעלה את אשדוד אל המקום העשירי בטבלת ליגת העל בכדורסל, כשהם עדיין חסרים 2 משחקי ליגה ויכולים אף לעבור את התל אביבים בטבלת הליגה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il