הפועל ת"א מתרחקת מהתחתית

עם ניצחון שלישי בלבד העונה, וכשכבשו לראשונה העונה שלישייה לזכותם, הפועל ת"א התרחקה מתחתית הטבלה כשניצחו את השניה בני יהודה 32:3

נרי וייס , כ' בשבט תשע"ט

אוהדי הפועל תל אביב. למצולמים אין קשר לכתבה
אוהדי הפועל תל אביב. למצולמים אין קשר לכתבה
צילום: פלאש 90

שלוש בראש. רק שלוש פעמים ניצחה בני יהודה את הפועל תל אביב בחוץ. רק במשחק אחד מבין ששת האחרונים ביניהן, ספגה הפועל ת"א מבני יהודה. בעוד בני יהודה נמצאת במקום השני בטבלת ליגת העל בכדורגל, הפועל נמצאת בתחתית הצפופה כשהשתיים חוות עונה הפוכה לחלוטין זו מזו - אבל אחרי חלון ההעברות האחרון בליגת העל בכדורגל הרבה השתנה.

מאז שמכרה את כוכבה ומלך השערים שלה ושל ליגת העל בכדורגל, ירדן שועה, למכבי חיפה, לא מצליחה בני יהודה בלעדיו כשבשני המשחקים מאז סיימה בתיקו נטול שערים.

הערב (מוצאי שבת), במשחק הדרבי הקטן של תל אביב, יצאה הקבוצה הכתומה משכונת התקווה עם הפסד לאדומים מת"א שנושמים מעט לרווחה עם שלוש נקודות חשובות במאבק ההישרדות.

האדומים מת"א שברו הערב מספר שיאים עונתיים שלהם, כשלראשונה כבשו שער בחצי השעה הראשונה של משחקיה, כשקלאודמיר פריירה שהגיע מבני סכנין בחלון ההעברות האחרון כבש לזכותה בדקה השביעית. בנוסף, זו כובשת לראשונה העונה שלישייה לזכותה כשעל הדרך משיגה את ניצחונה השלישי בלבד העונה.

מאוויס צ'יבוטה עוד הפסיק לאזן את התוצאה בדקה ה-20, אך כעבור 2 דקות בלבד חזרה הפועל להוביל כשרמזי ספורי הצטרף אל רשימת הכובשים.

עם פתיחת המחצית השניה כבשו האדומים את השלישי לזכותה, ושער של קונסטנטין בדקה ה-57 רק צימקה את התוצאה, כשהתל אביבים הבכירים של העיר הצליחו לשמור על התוצאה כמות שהיא ובסיום ירדו עם כל שלוש הנקודות כשניצחו בתוצאה 2:3

הפועל משפרת את מאזנה בטבלה ל-21 נקודות ועולה זמנית למקום התשיעי. בני יהודה? זו לא מצליחה להתאושש ממכירתו של הכוכב של הקבוצה למכבי חיפה. התוצאות לא משפרות את המצב עבור השחקנים והנהלת המועדון משכונת התקווה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il