"נתניהו ושליחיו איבדו את כל הברקסים"

ניצב בדימוס ח"כ מיקי לוי מגיב לבכירי הליכוד, "הציבור לא מטומטם. הוא מבין שכשמישהו חשוד הוא מאשים את כולם חוץ מאת עצמו".

ערוץ 7 , כ"ב בשבט תשע"ט

ניסיון לאיים על היועמ"ש. ח"כ מיקי לוי
ניסיון לאיים על היועמ"ש. ח"כ מיקי לוי
צילום: מרים אלסטר. פלאש 90

מפקד מחוז ירושלים במשטרה לשעבר, ניצב בדימוס ח"כ מיקי לוי (יש עתיד), מגיב למתקפות בכירי הליכוד על המפכ"ל לשעבר אלשיך בעקבות דבריו אמש.

"כעומק החקירות, גובה ההתקפות", אומר לוי הבוקר (שני). "נתניהו ושליחיו איבדו את כל הברקסים ותוקפים בפול גז את כל גורמי אכיפת החוק כמו אחרוני העבריינים".

"ההתקפות הגסות כנגד המפכ"ל לשעבר, הן בושה וחרפה וניסיון לאיים על היועמ"ש ולאותת לו שלא לקבל החלטה בפרשות השחיתות של נתניהו", מוסיף לוי.

לדבריו, "הציבור לא מטומטם. הוא מבין שכשמישהו חשוד הוא מאשים את כולם חוץ מאת עצמו. ההתקפות הללו לא יעזרו להם ולא ירתיעו את היועץ המשפטי לממשלה. אביחי מנדלבליט אדם ישר והגון ויקבל את החלטותיו על פי צו מצפונו בהתאם לחוק".

שר התיירות יריב לוין תקף הבוקר בראיון לגלי צה"ל את המפכ"ל לשעבר אלשיך, אשר לדבריו, "עושה מעשים שלא ייעשו וחסרי תקדים. זה רק מעיד איך הוא עבד כשהיה בתפקיד".

"אלשיך הפך את תפקידו לאג'נדה אישית נגד ראש הממשלה. הוא אומר את דבריו רק כדי ללחוץ על היועץ המשפטי לקראת החלטתו", הוסיף לוין.

יו"ר הקואליציה דוד אמסלם (הליכוד) תקף הבוקר גם הוא את אלשיך בראיון לרשת ב', "הבנאדם הזה מפתיע אותי כל פעם מחדש, היהירות שלו. חוצפה ועזות מצח. הוא הרס את משטרת ישראל. הוא באופן גס רומס את כל מי שחושב לסגור תיק לראש הממשלה. גמרת את התפקיד – לך הביתה, שתוק".

אמש התייחס אלשיך בכנס INSS לחקירות נתניהו וסיפר כי קרא את כל העדויות שניתנו במשטרה במסגרת החקירות הללו.

"הראיות הן אלה שידברו, אין לי ספק. אני מתקשה לראות מצב שלא יגישו אישום על שוחד נגד נתניהו", אמר אלשיך בתשובה לשאלה בנושא.