משה אבוטבול ישתלב ברשימת ש"ס?

"עשייה מוניצפאלית של 30 שנה אמורה לקדם אותך לתפקידים אחרים", הבהיר הערב ראש עירית בית שמש לשעבר משה אבוטבול.

מיכל לוי , כ"ב בשבט תשע"ט

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול
צילום: יוני קמפינסקי

ראש עיריית 'בית שמש' לשעבר משה אבוטבול, רמז הערב (א') כי היה מעוניין להשתלב ברשימת ש"ס לכנסת הבאה אך הבהיר כי ההחלטה בידיים של יו"ר התנועה אריה דרעי.

"לא דיברתי עם אריה דרעי על כך, אין מה לדבר הוא צריך לקבל החלטה", אמר הערב בראיון לרדיו 'קול חי'.

בדבריו הבהיר כי הוא פועל בימים אלה להגדלת כוחה של ש"ס ומקווה כי 'ישודרג' פוליטית. "אנחנו חיילים בתנועת ש"ס מה שיגידו לי לעשות אני יעשה. כרגע יש לי עבודה מאוד קשה להגדיל את המנדטים לתנועה. הנושא יעלה על הפרק עוד שבועיים וזה לא לתקשורת. מי שחושב שצריך לעשות צעד בוודאי שהוא עושה. עשייה מוניצפאלית של 30 שנה אמורה לקדם אותך לתפקידים אחרים", אמר.

אבוטבול התייחס לעובדה שש"ס נותרה באופוזיציה בבית שמש. "מאוד מצער אותי שש"ס לא בקואליציה, חשוב שהיא תכנס - כך אמרתי לאריה דרעי. אני בטוח שראשת העיר עליזה בלוך לא תוותר על ציבור כזה גדול. שרוצים לבנות עיר צריך ללכד את כולם. היא עשתה טוב שלקחה גם את דגל וגם את אגודה. אני אמרתי לה שההפסד שלה יהיה אם לא כולם יהיו בקואליציה".

בדבריו רמז כי לדרעי שוט פוליטי המאיים על פיתוח העיר. "כל מענקי האיזון שהשר דרעי הביא לעיר. תקציבי פיתוח. תקציבים של משרד הפריפריה שעזרו מאוד לעיר. אם היא לא תצרף את ש"ס, זה יהיה רחוק ממנה לצערי", אמר.