רופא בן 37 נפטר מדום לב

ד"ר אורן זוסמן, המתמחה ברפואת לב, התמוטט בחדר הרופאים של בית החולים שבו הוא עובד, והצוות הרפואי נאלץ לקבוע את מותו.

ערוץ 7 , כ"ג בשבט תשע"ט

ד"ר אורן זוסמן
ד"ר אורן זוסמן
צילום: חדשות 13

הלם בבית החולים בילינסון בפתח תקווה בעקבות מותו של ד"ר אורן זוסמן, בן 37, שהיה מומחה ברפואה פנימית והתמוטט במהלך משמרת מדום לב.

זוסמן, נשוי ואב לשלושה, חש ברע במהלך משמרת ביום חמישי בבית החולים. הוא הלך לנוח בחדר הרופאים, שם מצאו אותו עמיתיו הרופאים כשהוא אחרי דום לב.

זוסמן הובהל לטיפול נמרץ בבילינסון ונפטר הבוקר. הלוייתו תתקיים מחר בבית העלמין ירקון.

ד"ר זוסמן היה פעיל בטוויטר ופעיל במאבק הרופאים המתמחים. בשנים האחרונות היה חבר ועדת הביקורת של ארגון המתמחים, ואף נבחר לנציג בילינסון באסיפה הארצית.

עמיתו למקצוע יגאל פרנק כתב, "כך הייתם רוצים שיהיה הרופא שלכם, מקשיב, מביט בעיניים טובות, מתעניין, מעודכן, חוקר רחב אופקים, רוצה לשנות ועל הדרך גם מחייך. הוא יחסר כל כך לילדים, לרעייתו ולמשפחתו, ואתם לא יודעים - אבל הוא יחסר גם לכם".

ראשי האיגוד הקרדיולוגי, פרופ' רן קורונובסקי וד"ר רונן רובינשטיין ספדו לו, "ד"ר זוסמן היה מתמחה בכיר בקרדיולוגיה, רופא מבריק במערך הקרדילוגי במרכז רפואי רבין (בילינסון) הוא השתתף בכתיבת מאמרים מדעיים רבים. הוא הציג עבודות בכנסים לאומיים ובינלאומיים רבים. תרומותיו של ד"ר זוסמן זכו להכרה ברחבי העולם. הקריירה האקדמית של ד"ר זוסמן מעוטרת במספר פרסי הצטיינות".