אחרי 2 משחקים בלבד: הרצליה פיטרה

אחרי שכבר פיטרה העונה מאמן, הודיעה בני הרצליה על פיטוריו של מאמנה השני העונה, עופר ברקוביץ' שמונה רק לפני שני מחזורים

נרי וייס , כ"ד בשבט תשע"ט

ברקוביץ'
ברקוביץ'
צילום: לירון מולדובן, מנהלת הליגה

שבועיים בלבד החזיק עופר ברקוביץ' בתפקיד מאמן בני הרצליה. אחרי שני מחזורים בהם הפסידה, הודיעה הערב (רביעי) בני הרצליה על פיטוריו של מאמנם השני העונה, ברקוביץ' שחזר רק לפני שבועיים לאמן בליגת העל בכדורסל אחרי הפסקה של שנתיים וחצי.

שבועיים בלבד עברו מאז החליף ברקוביץ' את גאשפר פוטוצ'ניק הסלובני, והערב גם הוא פוטר מהקבוצה שנמצאת במקום האחד לפני האחרון בטבלת ליגת העל בכדורסל, רק אחרי עירוני נהריה לה יש משחק חסר.

כאמור בשני המשחקים בהם עמד על הקווים של הרצליה הפסיד ברקוביץ', 100:81 לאילת ו-87:74 להפועל באר שבע. זו הפעם השנייה בקריירה של ברקוביץ' בה הוא מסיים את תפקידו אחרי שני משחקים בלבד כשבפעם הקודמת היה זה באליצור אשקלון ב-2007/8 - אז זה נגמר גם בירידת ליגה.

מי שנמצא כעת מועמד לרשת את מקומו של ברקוביץ' הוא מאמן נבחרת ישראל לשעבר, אריק שיבק שכבר הוזכר מועמד לרשת את מקומו של המאמן הסלובני שפוטר לפני שבועיים מהרצליה. אם יחתום שיבק בהרצליה, תהיה זו קדנציה שניה שלו בקבוצה אליה הגיע כבר בעבר באמצע העונה והציל אותה מירידת ליגה.

מטעמו של ברקוביץ' נמסר כי לאחר שבקשתו לחיזוק הקבוצה במספר שחקנים נענתה בסירוב, החליטו הצדדים על סוף דרכו במועדון. מנכ"ל בני רב-בריח הרצליה, איזי צ'יניאו, מסר: "אנו מודים לעופר על הגעתו למועדון בסיטואציה לא פשוטה ומאחלים לו הצלחה מרובה בהמשך".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il