בזמנכם החופשי

האדום האדום הזה כבר כאן ואיתו הפסטיבל השנתי.

, כ"ה בשבט תשע"ט

דרום אדום
דרום אדום
צילום: רפי בביאן

'דרום אדום' מבטיח חמישה סופי שבוע של סיורים ופעילויות עם או בלי תשלום באזור הנגב המערבי, חגיגת טבע ופרגון לעסקים המקומיים שנפגעו בעימותים האחרונים. בתוכנית: סיורים מודרכים, מרוץ הכלניות, מרתון אופניים, שוק חקלאי ומופעים מוזיקליים. החל משישי הזה ועד כ"ה באדר א'.

***

למרות הבונוס של אדר א', זריזים מקדימים להזמין תחפושות לפורים, שלא לדבר על חיפוש רעיונות למשלוחי המנות. דניה גבריאלי מפשו"ט לילדים מציעה לכם להתכונן גם ללב של פורים, למגילה. היא מוציאה ספר ובו המגילה כולה מנוקדת, לידה פירושי פשט ועומק וגם איורים, משחקים והפעלות. לגיל הגן עד כיתה ד'. www.pashutps.com.

***

תוכנית הסאטירה 'עד כאן!', בהגשת מיכאל הנגבי ובהשתתפות יותם זמרי, נועם פתחי, מוריה קור, יאיר אורבך, אבי אטינגר ועוד, חוזרת לעונת בחירות בהשתתפות פוליטיקאים מימין ומשמאל ובתוספת של פינה חדשה בהגשת אורי גוטליב. בתוכנית הראשונה יתארחו בצלאל סמוטריץ' ותמר זנדברג. יהיה מעניין. החל מיום ג' הבא, בשעה 21:15.

***

לא מעט יומנים נכתבו בימי השואה, אך מעטים אלה שנכתבו בידי אנשי אמונה ששרדו ונדירים אף יותר כתבי היד של בני נוער חרדים. 'לכתוב עד כלות' מביא את יומנה של הנערה רבקה ליפשיץ, את הגלגולים שעבר עד שחזר לידיה ואת והרקע על הקהילה והמשפחה. בעריכת אסתר פרבשטיין, מיכל אונגר והדסה חלמיש. הוצאת מוסד הרב קוק.