פרויקט 'מבואות חנניה' - הבניה החלה

לרוכשים הרבים בנתיבות החדשה יש סיבה אחת ברורה: שילוב של איכות חיים במחירי רצפה.

בשיתוף 'מבואות חנניה' , כ"ט בשבט תשע"ט

הדמייה
הדמייה
shutterstock

לא לחינם, נתיבות החדשה מובילה בשיא של תושבים חדשים מחוץ לעיר נתיבות.

האזור היוקרתי של נתיבות מושך אליו אוכלוסיות איכותיות מכל רחבי הארץ. היהלום שבכתר הוא פרויקט ''מבואות חנניה'' בלב נתיבות החדשה, המכונה ''נתיבות מערב''.

הפרויקט, הממוקם לצד פארק ירוק ועצום ממדים וצופה אל השדה בו החל כבר להיבנות אגם יפהפה בקנה מידה ארצי, תוכנן מלכתחילה עבור אוכלוסיות איכותיות, המחפשות מגורים ברמה גבוהה, עם סטנדרטים גבוהים של בניה, תמורת עלות סבירה כפי שרק הדרום יכול להציע. לא לחינם, הסלוגנים המלווים את הקמפיין של המיזם הוא ''איכות של קיסריה במחיר של נתיבות'' וכן ''דיור פרימיום בהישג ידך'.

אלא שבמונחים של המציאות החדשה בתחום התחבורה במדינת ישראל, עם נגישות למסילת הרכבת וסלילה של כבישים מהירים בקצב מסחרר, האזור כבר לא כל כך דרום. רק כדי לסבר את האוזן, הפרויקט ממוקם כ-10 דק' הליכה מתחנת הרכבת נתיבות, מרחק 60 דק' נסיעה בלבד ממרכז גוש דן ות''א. וזה עוד לפני שהזכרנו את כביש 6 הממוקם אף הוא בסמיכות לנתיבות החדשה וכבישים מהירים נוספים באזור שנסללו בשנים האחרונות.

לא פרויקט על הנייר

בפרויקט ''מבואות חנניה'' ניתן להשיג דירות 4 חד', במחירים נמוכים למדי, החל מ- 895,000 ₪ ליחי'ד. הרכישה נעשית במסגרת קבוצת רכישה שכבר קיבלה ליווי בנקאי צמוד, היתרי בניה סופיים. חשוב לציין שהרכבת כבר יצאה לדרך והבניה נמצאת בעיצומה. לא מדובר בפרויקט על הנייר!

אין ספק שטווח המחירים של הדירות בפרויקט הוא פקטור מרכזי בקרב המתעניינים, הרואים במיזם מציאה גדולה שחבל להחמיץ. בין אם מדובר בזוגות עם מקצועות חופשיים, העובדים באזור הדרום או בגוש דן ומחפשים דירה יוקרתית באזור אקסקלוסיבי ובמחיר מציאה ובין אם מדובר במשקיעים פרטיים, המבינים שמדובר בהזדמנות ייחודית להשקעה בדרום, באזור בו עליית המחירים מתונה עדיין ביחס לערים כגון באר שבע או אשקלון, לדוגמא, כאשר הצפי לעלייה בתשואה של הנכס עומד על 4%־4.5%. מבחינתם, זה הזמן הנכון להשקיע, לפני שהמחירים יעלו בדומה לערים האחרות באזור. השמאי המרכזי לוי יצחק – כבר הביע את דעתו על האזור ואמר שנתיבות היא פנינת הנדל"ן של ישראל.

קהל היעד המתעניין בפרויקט הוא בעיקרו דתי ומסורתי, ומגיע מכל חלקי הארץ. חלק מהרוכשים עובדים בהוראה או בהיי- טק באזור הדרום וחלקם עוסקים במקצועות חופשיים באזור המרכז, אשר הנגישות התחבורתית למרכז הארץ בהחלט קורצת להם ומהווה שיקול משמעותי בהחלטתם. קהל יעד נוסף הוא משפרי דיור מהעיר נתיבות עצמה ומן המושבים שבאזור, המחפשים לגור באיכות חיים גבוהה יותר ועדיין להישאר ''בבית'', קרוב למשפחה, בעיר שהיא נוף מולדתם.

קיסריה זו לא מילה גסה

יש כאלה שיתרעמו על התדמית שדבקה ב''מבואות חנניה'' כבועה אליטיסטית בלב העיר נתיבות, אך בקרב הרוכשים והמתעניינים, מבלי לומר מילה רעה על שכונות אחרות, זה בדיוק מה שהם מחפשים והם לא מתנצלים על כך. מבחינתם, ''קיסריה של הדרום'' זו לא מילה גסה...

בחברת 'הון מטרה', מנהלי פרויקט ''מבואות חנניה'', נשמעים אופטימיים לנוכח קצב המכירות הגבוה של הדירות. לפי אחד מבכירי החברה, ''מי שעושה עבודה שיווקית נהדרת למבואות חנניה הם הדיירים החדשים באזור שבראיונות לתקשורת הם מספקים תמונה אותנטית של היתרונות שבמגורים בנתיבות מערב. הם מקדמי המכירות הכי טובים של מבואות חנניה!".

מתעניינים? השאירו פרטים כאן