טבריה: ראש העיר ממשיך במלחמות השבת

"החל מסוף השבוע הבא תופעל בטבריה תחבורה ציבורית חינמית בשבת", הודיע ראש העיר טבריה בפוסט שפרסם בפייסבוק.

ערוץ 7 , כ"ח בשבט תשע"ט

רון קובי
רון קובי
צילום: פלאש 90

ראש עיריית טבריה, רון קובי, הודיע היום (ראשון) כי החל משבת הקרובה תפעל בעיר תחבורה ציבורית חינמית.

לפי הודעתו של ראש העיר שפורסמה בפייסבוק, המטרה היא לאפשר לתושבי השכונות המרוחקות ממרכז העיר להגיע לאזור הטיילת הסמוכה לאגם הכנרת.

"תחבורה ציבורית בטבריה בשבת: 'נוע תנוע..' החל מסוף השבוע הבא תופעל בטבריה תחבורה ציבורית חינמית בשבת. יפורסמו התחנות ושעות האיסוף! מהפכה לתושבי השכונות, נוער , ילדים, קשישים וכל מי שאין לו רכב!", כתב קובי בפייסבוק.

בסוף השבוע האחרון פורסם בפייסבוק סרטון בו נראה ראש עירית טבריה רון קובי במהלך סיורו בטיילת של טבריה, דורש מבעל עסק להסיר שלט המספר כי מדובר בעסק שומר שבת.

הסרטון גרם לסערה בקרב שומרי השבת בטבריה. לסרטון צורף הטקסט הבא: "האלימות הבריונית והטרור אותם חווים בעלי העסקים באזור הטיילת מזה חודש גולשת וחוצה קווים אדומים. ראש עירייה מתנהל כבריון, אלים שמתנהג בבריונות כלפי כל בעל עסק שכל בקשתו היא לנוח ביום שבת ולא לעבוד ביום זה".

"תושבי טבריה חייבים להבין שבאלימות ובבריונות לא מרימים עיר מהקרשים. יש דרכים אחרות, נעימות וטובות. עוד ייכתבו ספרים בחדרי חקירות על ההתנהלות הבריונית של ראש העיר וסובביו בחודש האחרון מול בעלי העסקים באזור הטיילת. איש באמונתו יחיה – חיה ותן לחיות גם למי שרוצה לנוח ביום שבת", נאמר עוד.