''זו שערורייה, הראש מתפוצץ''

קרולין גליק (הימין החדש) תוקפת את המשנה ליועמ"ש דינה זילבר שקבעה כי יש לערוך הצבעה חוזרת על הקמת בית ספר לרפואה באונ' אריאל.

אורלי הררי , כ"ט בשבט תשע"ט

קרוליין גליק
קרוליין גליק
צילום: עצמי

אשת התקשורת קרולין גליק שהצטרפה למפלגת "הימין החדש", מתחה ביקורת על החלטת המשנה ליועמ"ש דינה זילבר שקבעה כי יש לערוך הצבעה חוזרת בות"ת על הקמת בית ספר לרפואה באריאל.

"זאת שערורייה בכל כך הרבה רמות בו-זמנית שהראש פשוט מתפוצץ", אמרה גליק וטענה שזילבר נמצאת בניגוד עניינים בשל העובדה שהיא מרצה באוניברסיטת תל אביב - מתחרה של אוניברסיטת אריאל.

"זה לא רק שזאת עיוות הדמוקרטיה שפקידה בלתי נבחרת מונעת השכלה לאזרחי ישראל. זה גם שאנו סובלים במחסור ברופאים וביטול ההחלטה תחריף אותו", הוסיפה גליק.

כאמור, בהנחיית המשנה ליועמ"ש דינה זילבר והמשנה ליועמ"ש רז נזרי, הועדה לתכנון ולתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה תצטרך לקבל בתוך פחות משבוע החלטה מחודשת בסוגיית הקמת בית הספר לרפואה באוניברסיטת אריאל בשומרון.

השיבה להצבעה החוזרת: חשש לניגוד עניינים מצד חברת המל"ג והוועדה לתכנון ולתקצוב (ות"ת), ד"ר רבקה ודמני, בהחלטות שהתקבלו בנוגע להקמת בית ספר לרפואה באוניברסיטת אריאל. ודמני, שתמכה בהקמת בית הספר לרפואה, פעלה במקביל במטרה להתמנות כחברת סגל (פרופסור) באוניברסיטת אריאל.