הרב רפי פרץ:
"עתיד הימין כולו תלוי בבית היהודי"

היו"ר הטרי של מפלגת הבית היהודי נאם בכינוס המפלגה, "אני בעד איחודים ואומר לחברי סמוטריץ' - נלך ביחד אבל בית יהודי יש רק אחד''.

חזקי ברוך ויוני קמפינסקי , כ"ט בשבט תשע"ט

הרב רפי פרץ
הרב רפי פרץ
צילום: פלאש 90

יו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ

יו"ר מפלגת הבית היהודי, הרב רפי פרץ, נאם הערב (שני) בכינוס מרכז המפלגה לראשונה מאז שנבחר אתמול להוביל את "הבית היהודי" בבחירות לכנסת ה-21.

''ערב טוב לבית שלי, לבית שלנו, ערב טוב לבית היהודי", פתח הרב פרץ את נאומו. ''בבית שלי יש אמונה בעם ישראל, בתורת ישראל, ויש אמונה בארץ ישראל. הולכים בראש מורם ובגאווה. הבית שלנו יציב ומקרין אור על יושביו.

''יש כאלה שנכנסים לבית, משתמשים והולכים להם. הם לא השכילו לעמוד על אופיו האצילי של הבית הזה והם טועים בו ובנו והם טועים בי. מי שהלך מהבית שלנו פספס ובגדול", אמר פרץ.

''נכנסתי לקוקפיט בענווה ובצניעות, אני חוגר חגורות ותכף כולנו ממריאים. כל הציונות הדתית ממריאה. אנחנו נמריא ביחד והשמים הם הגבול. אני קורא לכל בני ובנות הציונות הדתית - יש לנו בית, חוזרים הביתה. כולנו משפחה אחת. יש גוונים ודעות שונות אבל יש לנו בית אחד. זה מעוז ומבצר. עתיד הימין כולו תלוי בבית הזה וזה תלוי רק בנו''.

''נהפוך את הרעיונות לדרך חיים. זו דגלה של הציונות הדתית. הציונות הדתית אומרת 'הנני' בכל. בחברה, בכלכלה וצבא. זו דרכנו. כשקוראים לנו אנחנו באים. אני אומר לכל עם ישראל - הנני''.

על האפשרות לריצה משותפת עם האיחוד הלאומי אמר פרץ, ''אני בעד איחודים, אני אומר לחברי בצלאל - נלך ביחד אבל בית יהודי יש רק אחד''.

הרב פרץ התייחס גם לביקורת שהשמיעו נגדו בני משפחת גולדין. ''השארתי משימה של החזרת הבנים הביתה, הגופות של הדר גולדין ואורון שאול לא חזרו והן עדיין בשטח האויב. הבית היהודי ואני אישית מתחייבים להחזרתם. זו ליבת הערבות ההדדית''.

הרב רפי פרץ: "שמח ומאושר, נחזיר את כולם הביתה"טוען....