חלון ההעברות בכדורגל הישראלי הסתיים

היום האחרון של חלון ההעברות בכדורגל הישראלי הגיע לסיומו ובמהלכו לא מעט קבוצות עשו שינויים. בית"ר, החיפאיות, התל אביביות ועוד

נרי וייס , ל' בשבט תשע"ט

אנאן עם אלי אוחנה במעמד החתימה
אנאן עם אלי אוחנה במעמד החתימה
צילום: דף הפייסבוק של בית"ר ירושלים

תם הזמן. כמעט חודש היה לקבוצות ליגת העל בכדורגל לשנות את סגל השחקנים שלהן בניסיון לשפר עמדות לקראת הישורת האחרונה של העונה.

הערב (שלישי) נסגר חלון ההעברות של חודש ינואר בכדורגל הישראלי בשעה 19:00, כשעד לרגע האחרון ביצעו לא מעט קבוצות החתמות נוספות שנועדו לשפר את מצבן המקצועי בתקווה שזה גם ישפיע על מקומן בטבלת ליגת העל בכדורגל, רגע לפני סיום העונה הסדירה ומשחקי הפלייאוף.

לא מעט קבוצות בחרו לשנות את סגל השחקנים שלהן לקראת הישורת האחרונה של העונה, כשאפילו האלופה מת"א שמובילה את טבלת ליגת העל בכדורגל בפער של 20 נקודות מהשניה בטבלה, ביצעה שורת צעדים - החתמות ושחרורים כחלק מחלון ההעברות של חודש ינואר.

האלופים הנכנסים החתימו את בלגו ינדונטאי קשר בן 19, כשהשאילו אותו מקבוצתו האפריקאית והעבירו אותו מיד בהשאלה לקבוצת הבת שלהם בליגה הלאומית, בית"ר תל אביב/רמלה.

מי שעמדו במוקד חלון ההעברות איך לא היו נועלות הטבלה - קבוצות התחתית: הפועל תל אביב, בני סכנין ומ.ס אשדוד, שעבורן חלון ההעברות היה ההזדמנות האחרונה לעשות הכל בכדי לשרוד בליגת העל.

התל אביבים האדומים ניסו להחתים לא מעט שחקנים - מעדן בן בסט דרך אורי מגבו ועד רועי קהת ולבסוף הצליחו להחתים רק את שחר הירש, שהגיע אמש לאחר שכבר סיכם את תנאיו בהפועל עפולה מהליגה השניה, כמוהם גם בני סכנין מיעטה ברכש, כשאשדוד עשתה זאת בשביל שתיהן כשהחתימה לא פחות מ-9 שחקנים במהלך חלון ההעברות.

אשדוד גם הייתה חתומה על העסקה המפתיעה של היום האחרון של חלון ההעברות, כשמכרה לבית"ר ירושלים את גדי קינדה הכשרוני, מי שנחשב בעיניי רבים לאחד משחקני הקישור המבטיחים של הכדורגל הישראלי. קינדה הוא לא הקשר היחידי אותו החתימה היום בית"ר, כשזו הצליחה לבסוף להביא בזמן גם את הקשר האחורי אנתוני אנאן.

האם החיזוק יעזור לקבוצות התחתית? בית"ר תצליח להשתחל בזכות ההחתמות לפלייאוף העליון? כל התשובות בקרוב כשנותרו עוד 5 מחזורים בלבד לסיום העונה הסדירה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il