הכל פתוח: נתניה ניצחה בקושי בגביע

אחרי שהרשים מול באר שבע, חלוצה של מכבי נתניה בצ'יראי עשה זאת שוב כשסיים מבצע אישי אדיר עם שער שקבע ניצחון במשחק הגביע הראשון

נרי וייס , ל' בשבט תשע"ט

לוזון. יודח מהגביע?
לוזון. יודח מהגביע?
צילום: פלאש 90

ב-2014 נפגשו מכבי נתניה ומכבי פתח תקווה בשלב חצי גמר גביע המדינה בכדורגל. אז, ניצחה נתניה בתוצאה 1:2 והעפילה לשלב הגמר.

נתניה ופתח תקווה נפגשו עוד פעמיים במפעל הגביע, עוד לפני אותו משחק חצי הגמר, ומאזן הניצחונות ביניהן עומד על תיקו כשנתניה ניצחה בסיבוב ח' של הגביע ב-2009 וב-2006 באותו השלב ניצחה פתח תקווה.

הערב (שלישי) נפגשו נתניה ופתח תקווה פעם רביעית בהיסטוריה במפעל הגביע, כשזה היה במשחק הראשון מבין שניים של שלב רבע גמר גביע המדינה בכדורגל. כמו בשלב חצי הגמר לפני 5 שנים, גם הפעם נתניה היא זו שניצחה בהפרש של שער אחד, כשזו גברה על פתח תקווה בתוצאה 0:1 משער של בצ'יראי.

נתניה שהגיעה אחרי חמישה משחקים ללא הפסד, במהלכם ספגה שער אחד בלבד, הציגה משחק שני ברציפות את חלוצה הלוהט בצ'יראי. אחרי שזה ביצע מהלכים מדהימים ואף כבש לזכותה במשחק הליגה האחרון מול הפועל באר שבע, הערב הוא שילב בין השניים כשסיים מבצע אישי אדיר שלו עם שער לרשת פתח תקווה.

בצד השני, גיא לוזון שמאז שהגיע לפתח תקווה לא הפסיד, עלה בהרכב שני ושילם את המחיר עם הפסד מינורי אמנם, אבל כזה שיכול להיות מכריע לקראת משחק הגומלין ביניהן לקראת סוף החודש.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il