להתראות ל-NBA? עומרי כספי שוחרר

הישראלי הראשון להגיע לליגה הטובה בעולם שהצליח להתמיד בה, שוחרר בשל פציעה על ידי קבוצתו. האם תמה הקריירה שלו בליגה הטובה בעולם?

ניצן קידר , ב' באדר תשע"ט

עמרי כספי
עמרי כספי
צילום: Lucy Nicholson, רויטרס

עומרי כספי שהחל את העונה טוב בממפיס גריזליס ונפצע באחרונה, נחתך הערב (חמישי) מהקבוצה כדי לפנות מקום בסגל ולהשאיר קאדר של 15 שחקנים בריאים עד לסיום העונה.

כספי נפצע באחרונה ובדיקות רפואיות העלו כי הוא סובל מקרע במיניסקוס ובשל כך ינותח ויושבת לחודש וחצי לפחות. הקבוצה, שהריחה שמועד ההעברות בליגת ה-NBA מסתיים, החליטה לשחרר אותו.

נזכיר שממפיס היא התחנה השביעית בקריירה של כספי (30) והוא הגיע לקבוצה בקיץ האחרון. הגריזליס התחילו את העונה טוב אבל נחלשו בהמשך. עד לפציעה השיג כספי ממוצעים של 6.3 נקודות ו-3.2 ריבאונדים ביותר מ-14 דקות משחק לערב.

הישראלי הראשון בליגה הטובה בעולם הספיק לשחק במהלך הקריירה שלו גם בסקרמנטו, קליבלנד, יוסטון, מינסוטה, ניו אורלינס וגולדן סטייט, שממנה שוחרר רגע לפני הפלייאוף.

מומחי כדורסל בארה"ב תוהים האם כספי יצליח להתאושש מהפציעה הזו ולהיות מבוקש על ידי קבוצת NBA אחרת, או שמא סיים את הקריירה שלו בליגה הטובה בעולם וינסה להשיג הצעות טובות באירופה - אולי רק לקראת העונה הבאה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il