טרגדיה בדרך חזרה הביתה

איריס ובנה שבו מבילוי משותף בברצלונה, ותאונת דרכים בדרכם הביתה קטעה ברגע את חלומותיו של הנער בן ה־15

ערוץ 7 , ה' באדר תשע"ט

תאונות דרכים, ארכיון
תאונות דרכים, ארכיון
צילום: פלאש 90

איריס (44) ובנה אביב (15) בוזנח מקריית שמונה שבו בשבוע שעבר מחופשה משותפת בברצלונה, אבל תאונת דרכים בצומת חלפתא בכביש 85 קטעה בשנייה אחת את כל החוויות והותירה משפחה שלמה מרוסקת, כך מדווח "ידיעות אחרונות".

רכבה של איריס התנגש ברכב שנסע ממול, והיא נפצעה באורח בינוני ופונתה לבית החולים "זיו" בצפת. אביב, שספג פגיעה רב־מערכתית, הועבר במהירות לבית החולים בנהריה, אולם מאמצי הרופאים להצילו עלו בתוהו.

שילה, אחיו התאום של אביב, כואב ומיוסר, פורץ בבכי ומתקשה לספר על האח האהוב, שנולד כשעתיים לפניו. "כנראה שניצלתי בנס. אמא הפצירה בי לצאת איתם לטיול, אבל משום מה התעקשתי לא לנסוע. אני לא יודע להסביר למה. כל הטיול הזה התחיל רע ונגמר בטרגדיה. אימא התקשרה מחו"ל וסיפרה שגנבו לה את הטלפון הנייד. אחר כך נגנב לה הארנק והיא נשארה בלי כסף. זה העיב על מצב הרוח שלהם, ואביב בקושי רצה לצאת מהמלון. חיכינו להגעתם עד לשעה מאוחרת, התקשרתי לאביב ולא הייתה תשובה. דאגתי מאוד", צוטט בעיתון.

שילה מתקשה לעצור את הבכי: "נולדנו במזל תאומים. כל בוקר הלכנו לגן ביחד ואחר כך לבית הספר היסודי. ישבנו זה לצידו של זה עד שבחטיבת הביניים הפרידו בינינו. שנינו התנדבנו במד"א, אהבנו לשוט בקיאקים, לראות סרטים, לרכוב על סוסים וליהנות. אני מתגעגע לאביב ולחיוך שלו. אני מרגיש שמשהו נגדע ממני וזה כואב".