הפסדתם את בנט, הפסדתם את סמוטריץ'

הרב רפי יקירי, רד. אתה רב החובל הטראגי שדואג להצטלם עם האותות תוך כדי טביעת הספינה. תדהר הירשפלד בטור נוקב.

תדהר הירשפלד , ו' באדר תשע"ט

הרב רפי פרץ
הרב רפי פרץ
צילום: חזקי ברוך

בנט לא רצה לעזוב את הבית היהודי, הוא רצה להפוך אותה למפלגת שלטון. אבל כשהוא הביא את שקד המפלגה גיהקה קלות, כשהביא את אוחנה כבר היתה לה צרבת.

כשלחץ ידי נשים התהפכו בני מעיה וכשדיבר על בטחון זעה באי נוחות על עזיבת העמדות המסורתיות.
הבחור חייכן, כולו בני עקיבא סטייל, מלא להט עשייה, כל שנייה בא עם רעיון חדש וכל רגע נתקל באטימות המבטים המשועממים שתקועים בעבר ועדיין מחפשים את המפד"ל שלהם. מישהו ראה את זבולון המר?

אז אחרי שהאכילו אותו אין סוף קש, הוא הרגיש שהאנרגיות שלו נגמרות. ובנט הוא בחור שעובד רק על אנרגיות.

מצה"ל ועד סאיוטה, אל תשעמם אותו עם האפשרי, תן לו את הבלתי אפשרי וזה יקרה. אז הוא פתאום הבין שהמפלגה שראה בה בית לא רואה בו שותפות דומה.

האיש שיותר מכולם יכול לייצג את הציונות הדתית במיטבה, את רועי קליין וסגן איתן פונד, את הנתינה התרומה הערכיות והמעורבות שכל כך מאפיינות את הציבור הזה, נתקע במערך מסובך עם עצמו שלא רואה הזדמנויות ואבדה לו היכולת להתעורר. אז שלא כמתוכנן הוא עזב, ההפסד כולו של המפד"ל.

משום מקום הגיע לה שחקן חיזוק שרצה והצליח להקים אותה לתחייה, אבל זר היה לה בעולם החיים. היא מעדיפה למות. אז עכשיו היא הציבה בראש את הרב רפי פרץ, אדריכל הנאיביות ההרסנית בפירוק גוש קטיף, כי גוף שמתפרק נמשך לאנשים שמפרקים, זו הסימביוזה של הטבע.

ועכשיו הבחור שגילה סבלנות מופלגת כשהחריבו את ביתו וקהילתו נזכר פתאום שגם לו יש, וגם הוא גבר והוא בשום פנים ואופן לא יתקפל ויוותר על זכותו להוביל את הפגר הפוליטי של המפד"ל לקבורה סופית.
ועל הדרך למוטט עוד קצת את גוש הימין המקרטע בדרך לאסון הבא.

הרב רפי יקירי, רד. אתה רב החובל הטראגי שדואג להצטלם עם האותות תוך כדי טביעת הספינה. זה לא חשוב עכשיו. הפסדתם את בנט. הפסדתם את סמוטריץ'. אתם גוויה פוליטית שסוחטת קולות בלי מטרה, תעשו טובה, רדו.