גוש עציון על המפה

אלפי המבקרים בתערוכת התיירות בגני התערוכה לא פוסחים על הדוכן של מועצת גוש עציון שחושף את ההמונים למגוון הפעילויות בגוש.

גוש עציון , ח' באדר תשע"ט

שילוב מנצח של חדש וישן
שילוב מנצח של חדש וישן
צילום: תיירות גוש עציון

המועצה האיזורית גוש עציון הקימה דוכן עם עמותת התיירות גוש עציון בתערוכת התיירות השנתית המתקיימת בגני התערוכה.

מפעילי הדוכן מציגים לבאי התערוכה את מגוון האטרקציות בגוש עציון, חדשות וישנות כאחד. החל מאמת הביאר שנפתחה בשנה האחרונה, הגן הלאומי הרודיון ההיסטורי וכלה בחדרי בריחה מאתגרים ביותר.

ראש המועצה אזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר: "התייירות בגוש עציון פורחת והמספרים מדברים בעד עצמם. ישנה מגמת עליה במספר המבקרים ואנחנו ממשיכים להשקיע תקציבים רבים בפיתוח האתרים והאטרקציות, שמושכות את הקהל הרחב לבוא ליהנות לצד לימוד על אחד המקומות ההיסטורים והאסטרטגיים במדינת ישראל. מדובר בשילוב מנצח של חדש וישן, כיף וערכים".

משה ברוס, מנכ"ל תיירות גוש עציון, אמר "כמידי שנה עמותת התיירות גוש עציון משתתפת בתערוכת התיירות הבין לאומית imtm, השנה לאור הצמיחה בכמות המבקרים ופיתוח אתרי תיירות חדשים בגוש עציון הוחלט להגדיל את הביתן של תיירות גוש עציון. זו הזדמנות מיוחדת לחשוף את חבל הארץ המרהיבה ואתרי התיירות בגוש עציון. אני מזמין את כולכם לבוא ולטייל בגוש עציון ולהנות מחוויה בלתי נשכחת״.

בגוש עציון מספרים על עלייה דרמטית של כ-60 אחוז משנת 2015 במספר המבקרים באתרי התיירות, על אף תקופה ביטחונית קשה, וכעת נראה שהצליחו לעלות שם על דרך הישר והתיירים מהארץ ומחו"ל מגיעים בהמוניהם.