קובי מרימי: אביא כבוד לישראל

"אני אשמח לקחת את המקום הכי גבוה ולהביא הכי הרבה כבוד שיש", אמר מרימי שייצג את ישראל באירוויזיון 2019.

ערוץ 7 , ח' באדר תשע"ט

קובי מרימי
קובי מרימי
Photo by Noam Revkin Fenton/Flash90

נציג ישראל לאירוויזיון קובי מרימי שניצח אמש (שלישי) בתוכנית ''הכוכב הבא'', עדיין לא מעכל שיעמוד על בימת תחרות השירים האירופאית שתיערך בתל אביב בחודש מאי.

בריאיון לאריה גולן ברשת ב' אמר מרימי "אני אשמח לקחת את המקום הכי גבוה ולהביא הכי הרבה כבוד שיש. אם כולם השנה ינסו להיות נטע ברזילאי, אולי צריך להביא משהו שונה. נראה לי שאני עדיין לא מבין מה קרה אתמול בלילה".

"לא ישנתי הרבה ואנחנו כבר מתחילים לעבוד. נעשה את כל המאמצים להביא כבוד למדינה. מקווה שמחבר השיר יכתוב אותו מהלב, כדי שכולנו נתחבר", אמר מרימי לגלי צה''ל.

לאחר הזכייה אמר מרימי "אני בהלם ועוד לא מעכל. הגשמתם לי חלום ואעשה כל מה שאני יכול כדי להביא הכי הרבה כבוד למדינה".

עיריית תל אביב-יפו האירה אמש את בניין העירייה לאחר הזכייה בתחרות, באותיות אדומות: "Good Luck Kobi", ובצירוף דגל ישראל.

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, אמרה: "מברכת את קובי מרימי על הזכייה בתכנית 'הכוכב הבא לאירוויזיון' ובטוחה שהוא ייצג את ישראל בהצלחה גדולה בבמה האמיתית - בעזרת ה' בדרך לזכייה שנייה ברציפות. הוא הוכיח שכוח הרצון והאמונה חזקים מהכל לאחר שכבר הודח, שב לתכנית וניצח.

''קובי הביא לבמה יכולות נפלאות ועוצמות שלא היה ניתן להתעלם מהן. אני סמוכה ובטוחה שהוא יתכונן כמו שצריך בחודשים שנותרו וייצג אותנו בהצלחה רבה באירוויזיון שנארח כאן בישראל בעוד שלושה חודשים. לפני 40 שנה זכינו באירוויזיון שני ברציפות אחרי שאירחנו אותו. עם קובי אנחנו יכולים לעשות זאת שוב. בהצלחה", הוסיפה רגב.