החרדים של גל הירש

יו"ר מפלגת 'מגן', תת אלוף במיל' גל הירש, פרסם אמש את שמות שלושת המועמדים החרדים שישולבו ברשימת המפלגה לכנסת ה-21

חיים לב , י"ב באדר תשע"ט

הירש עם המועמדים החרדים
הירש עם המועמדים החרדים
צילום: יח"צ

החרדים מחוזרים על ידי המפלגות השונות: לאחר שיו"ר חוסן לישראל הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ שילב מועמדת חרדית ברשימתו, יו"ר מפלגת 'מגן', תת אלוף במיל' גל הירש, פרסם אמש את שלושת המועמדים החרדים שישולבו ברשימת המפלגה לכנסת ה-21.

בהודעה מטעמו הוא פרסם את השמות הבאים: "יענקי פרבר, איש תקשורת ופעיל חברתי, יוביל במפלגת מגן את קידומה ושילובה של החברה החרדית בישראל תוך עידוד שיח סובלני ומשלב. אריה עמית, מוביל בתחום כוחות חירום והצלה, מתנדבים וסיוע לקשישים. יוביל במגן את תכנית 'להזדקן בכבוד'. דוד זולדן-סופר,פובליציסט וחבר בוועדת השוויון בנטל, יוביל במפלגת מגן את שילוב החרדים ואת הדאגה לחיילים החרדים, למתנדבים ולמשרתים בכוחות הביטחון. שלושתם לוחמים בגדוד הנח"ל החרדי, חי"רניקים בשירות מילואים ופטריוטים מלאי ערכים", מסר הירש.

מטעם מפלגת מגן נמסר, "כשמדברים על שילוב האוכלוסיה החרדית בחברה הישראלית זו לא רק סיסמת בחירות שחוקה. במפלגת "מגן" מעמידים את האתגר הזה הלכה למעשה בראש סדר העדיפויות, מתוך הבנה שרק נבחרת מלוכדת, ערכית, מכל שכבות האוכלוסיה, תוביל לקידום החברה הישראלית בשנים הבאות".

"חרדים, חילוניים, יהודים, דרוזים, ערבים, אנשי המרכז והפריפריה, הם, הם הכוח המניע של מדינת ישראל. לא בדיבורים, במעשים", הוסיפו במפלגה.