הילדים החולים מחייכים - בזכותכם

יו"ר ארגון לב מלכה נפגש עם ח"כ מלכיאלי שהבטיח כי לאחר הבחירות יפעל לקידום חקיקה להנגשת התחבורה הציבורית לטובת חולי הסרטן והנכים

ערוץ 7 , י"ב באדר תשע"ט

מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
צילום: שלומי כהן, פלאש 90

יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרון אברמן נועד היום (א') עם ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס) לדיון ממושך שעסק בחקיקה לטובת הילדים חולי הסרטן הסובלים לעיתים מנכות קשה.

הדיון התקיים כחלק מתכנית העבודה לקראת הכנסת הבאה שבה מבקש ח"כ מלכיאלי לקדם חקיקה לרווחתם של חולי הסרטן.

אחד הנושאים שעלו במהלך הפגישה עסק בבעיית הנגישות של התחבורה הציבורית לחולי הסרטן. הרב אברמן הציג בפני חבר הכנסת את המצב הנוכחי שבו חולי סרטן הסובלים מנכות מתקשים להתנייד בתחבורה הציבורית.

מלכיאלי הבטיח לאברמן כי מיד עם תחילתה של הכנסת ה-21 בכוונתו לקדם בחקיקה את חובת ההנגשה של התחבורה הציבורית לטובת ציבור החולים והנכים, המתקשים כיום לנוע בתחבורה הציבורית בשל היעדר תנאים מתאימים בחלק מחברות התחבורה הציבורית.

הרב אברמן הודה מקרב לב לח"כ מלכיאלי, שהוא לדבריו אוזן קשבת לכל הצרכים של הילדים חולי הסרטן ובכלל לחלשים בחברה הישראלית. "הכנסת משתבחת בחבר הכנסת מלכיאלי, שקשוב לכל הצרכים של הילדים החולים, וממהר למצוא פתרון לכל בעיה שאנחנו מניחים על שולחנו".

ח"כ מלכיאלי אמר כי ארגון 'לב מלכה' ומתנדביו ''הם הגאווה של כולנו. שאנחנו רואים את הילדים החולים מחייכים בזכות הפעילות שלכם, זה גורם לקידוש השם גדול".