אחותה של תהילה נגר: "מערכת המשפט חלשה, משחררת רוצחים"

נטלי נגר-אחיטוב זועמת על הסדר הטיעון שנחתם עם ראאד רושרוש, במסגרתו הוא הודה בהריגה ולא ברצח של אחותה תהילה נגר ז''ל.

ערוץ 7 , י"ד באדר תשע"ט

משפחתה של תהילה נגר
משפחתה של תהילה נגר
צילום: פלאש 90

נטלי נגר-אחיטוב, אחותה של תהילה נגר ז''ל שרוצחה הודה היום (שלישי) בהריגתה בהסדר טיעון, זועמת על בית המשפט שהחליט לקבל את הסדר הטיעון במסגרתו הורשע הנאשם בהריגה ולא ברצח.

"מערכת המשפט בזויה, זו מערכת חלשה שמשחררת רוצחים", אמרה נגר-אחיטוב לאסתי פרז בתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב'.

"אחותי נרצחה על ידי ראאד רושרוש, הם יודעים את זה, ופה מה שהיה זאת פשוט שערורייה אחת שלמה. לא ייאמן איך הוא מודה בהריגה, ומבחינתי כשהוא מודה בהריגה - הוא מודה שהוא רצח אותה, רק שנעים להם וקל להם ויש להם את כל הכסף והאמצעים לבוא ולהפחית לו את העונש, לבנאדם השטני והמפלצתי הזה שלקח את דם אחותי באכזריות", הוסיפה האחות.

"היא כל כך פחדה. היא סיפרה שהיו יחסים אלימים ביותר, שהוא כל הזמן היה משפיל ומקלל אותה, וכל פעם שהיינו מתקשרים אליה, היה שובר לה את הטלפון ומרביץ לה מכות רצח", סיפרה בריאיון.

"אמרו שהתיק הפך להיות נסיבתי, וגילו קשיים, בעיקר בנושא של הדם שנמצא באוטו לעומת הדם שהיה בזירה. אבל על מי אתם עובדים? הרי הוא חנק אותה - היא איבדה את ההכרה עוד לפני כן. לא הספיק לו, אז הוא רוצץ את הגולגולת שלה עם אבן שפה של 30 קילו. מה זה? אם זה לא רצח מה רצח? צריך לבוא צלם מיוחד שיצלם איש רוצח אישה, לא מבינה מה צריך להיות במדינה המטורפת הזאת", אמרה האחות.

בפרקליטות מחוז צפון אמרו כי "מדובר בתיק שבוסס מלכתחילה על ראיות נסיבתיות. אין שום ראיה ישירה המוכיחה כי הנאשם הוא שביצע את העבירה. איש לא היה עד לאירוע והנאשם הכחיש את מעורבותו במות המנוחה עד לרגע בו חתם על ההסדר והודה בעובדות כתב האישום המתוקן". נטען כי למרות הכחשתו של רושרוש, "התביעה סברה לאורך כל הדרך כי יש די ראיות נסיבתיות להוכיח את מעורבות הנאשם במותה של המנוחה".