מבצע ״סבונים״ יוצא לדרך

3000 סבונים בייצור עצמי יחולקו בקרב נשות הגיל השלישי לקראת יום האישה הבינלאומי. נשים מכל רחבי הארץ צפויות להשתתף במבצע.

שמעון כהן , ט"ו באדר תשע"ט

נערכים לחלוקה. סבוני ייצור עצמי
נערכים לחלוקה. סבוני ייצור עצמי
צילום: מיה ארזי

לקראת יום האישה הבינלאומי שיצוין בראשית החודש הבא יזמה מיה ארזי, יזמית בתחום הקוסמטיקה, את פרוייקט הכנת הסבונים הגדול ביותר שהיה עד כה. זאת במגמה להעניק את תוצרת המבצע לנשים בגיל השלישי.

היעד שהציבה ארזי למבצע הוא ייצור של 3000 סבונים ריחניים מעוצבים בעבודת יד בפס ייצור שהוקם במיוחד עבור האירוע בידי חברות קבוצת הפייסבוק שהקימה. פס הייצור שהקימה כלל משטחי עבודה, משטחי חימום, עמדות המסה, מילוי ייבוש ואריזה. כל הסבונים שיארזו בערב זה יחולקו לנשות הגיל השלישי במספר רב של בתי אבות ברחבי הארץ, מאילת ועד ראש פינה.

ארזי מדווחת כי עד כה האתגר זוכה להיענות גדולה ונשים רבות מכל רחבי הארץ מבקשות לקחת חלק ונרשמות גם כן. האירוע המרכזי יתקיים ביום ה- במתנ"ס בקרית עקרון.

"בקבוצה יש אנרגיה טובה, הרבה פרגון, עזרה הדדית ומעל לכל נתינה גדולה ואינסופית", מספרת ארזי. "חברות הקבוצה מכל רחבי הארץ נפגשות ומכינות סבונים וכרטיסי ברכה בעבודת יד ומחלקות זאת לנשות גיל הזהב שנמצאות בבתי אבות ובמרכזי יום לקשיש ועושות את זה באהבה גדולה. זה לא ברור מאליו כלל וכלל. העיקרון המנחה אותנו הוא לעשות תמיד טוב ולזכור שיש מקום אחד ורוד בעולם".

יצוין כי קבוצת הפייסבוק שהקימה ארזי, Beauty with Joy365 גיבשה סביבה קהילה של 7500 חברות מכל חלקי הארץ כאשר הנושא המשותף לכולן הוא קוסמטיקה, טיפוח ויופי בשילוב נתינה אותה מבקשת ארזי לבטא גם במבצע הכנת הסבונים עבור הנשים המבוגרות.