החתולה המפורסמת בעולם- מפתח תקווה

פתח תקווה היא עיר שגרתית, ויש שיאמרו שגרתית מדי- אבל חתולה אחת קטנה הפכה את העיר למרכז התעניינות עולמי

מתנאל ראט , י"ז באדר תשע"ט

החתולים כבר מזמן הפכו לכוכבי הרשת החדשים
החתולים כבר מזמן הפכו לכוכבי הרשת החדשים
צילום: iStock

פתח תקווה היא עיר שגרתית למדי, ויש שיאמרו שגרתית מדי, אבל לאחרונה היא זכתה לתהילה עולמית מפתיעה. הכל בעקבות חתולה קטנה עם פסים, שהפכה לסרטון ויראלי חוצה יבשות.

הכל התחיל כאשר דן קשאני מפתח תקווה החליט לנסוע ברכבת מהעיר לתל אביב. בדרך לתחנה, קשאני שם לב לחתולה גדולה המקבלת את פני הנוסעים ברכבת ומוודאת שהם משלמים על הכרטיס כיאות. הוא החליט שלא לפספס את ההזדמנות והעלה סרטון של החתולה, כאשר לדבריו "זה חתול ולכן אני מצפה שהסרטון הזה יהיה ויראלי".

אבל, עד כמה שסרטוני חתולים כבר מזמן הפכו לתופעת רשת, קשאני בעצמו הופתע כאשר הסרטון הפך לסנסציית רשת עולמית עם למעלה מ6 מיליון צפיות ועשרות אלפי שיתופים מכל רחבי העולם. בתגובות, יש מי שהתפלא מכך שהנוסעים עצמם לא מתרשמים מעובד הרכבת השעיר, אבל נראה שהם כבר התרגלו לקבלת הפנים שלו בכל בוקר.ואם כל זה לא מספיק, ראש העיר החדש של פתח תקווה, רמי גרינברג, החליט להצטרף לחגיגה והגיע לתחנה לקבל את פני החתולה המפורסמת. בסרטון, שקיבל קצת פחות פופולריות, הצטלם ראש העיר מאכיל את החתולה הפתח תקוואית בתור אות הוקרה על כך שהיא "שמה את העיר על המפה העולמית".

אבל, למרות כל המהומה של בני האדם, נראה שהחתולה עצמה פחות מתרגשת, וככל הנראה תמשיך בשגרת חייה בתחנה, אולי עכשיו עם קצת יותר אוכל מהסביבה. ופתח תקווה? היא תחזור לשגרת החיים הרגילה.רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!