מרזל משיב לליברמן: פוליטיקאי זול

"ליברמן מבין שתשומת הלב התקשורתית כלפיו ברצפה ולכן פולט שטויות שיעלו אותו לכותרות", מגיב מרזל למתקפת ליברמן על "עוצמה יהודית".

ערוץ 7 , כ' באדר תשע"ט

גאה. ברוך מרזל
גאה. ברוך מרזל
צילום: אלירן אהרון

ברוך מרזל, מראשי תנועת "עוצמה יהודית", הגיב אחר הצהריים (שני) לדברי ח"כ אביגדור ליברמן שכינה מוקדם יותר היום את מרזל ואת ד"ר מיכאל בן ארי "הזויים".

"הזוי הוא מי שלא מתבייש לצאת בהצהרות כי יחסל את הנייה תוך 48 שעות ובפועל בשבתו כשר בטחון נכנע לירי של מאות טילים על הדרום ללא כל תגובה", אמר מרזל.

לדבריו "ליברמן מבין שתשומת הלב התקשורתית כלפיו ברצפה ולכן פולט שטויות שיעלו אותו לכותרות, זאת למרות שהוא יודע היטב כי הוא אינו מגרד את אחוז החסימה מלמטה ושאת הכנסת הבאה יראה מערוץ 99".

מרזל הגיב גם לדבריו של ליברמן לפיהם מרזל ובן ארי התייצבו נגדו בסערת המרכולים באשדוד, וציין"אני גאה בהתייצבות שלי ושל חברי מיכאל בן ארי מול שונא היהדות ליברמן במאבק על שמירת קדושת השבת ועל אופיה היהודי של מדינת ישראל. כדאי שליברמן יפנים כי ישראל היא אינה רוסיה הסובייטית אלא מדינה יהודית".

מוקדם יותר היום תקף כאמור ליברמן באירוע של רשת מגדלי הים התיכון את מפלגת הליכוד ואת ראשי ''עוצמה יהודית''.

''אין כיום הבדל גדול בין מפלגת הליכוד למפלגת כחול–לבן", אמר ליברמן וטען כי ''הליכוד הפך למפלגה חצי חרדית. מיכאל בן ארי וברוך מרזל הם אלו שהתייצבו נגדנו בהפגנות נגד סגירת המרכולים באשדוד.

"הם מבחינתי לא קיימים וכשאני פוגש אותם בכנסת אני לא אומר להם שלום, הם אנשים הזויים ולא מעבר לכך", הוסיף ליברמן.