בני יהודה בחצי גמר גביע המדינה

למרות מחצית ראשונה רעה ויתרון מוקדם של עפולה מהליגה השניה, בני יהודה העפילה לחצי גמר גביע המדינה עם 1:3 בסיכום שני המשחקים

נרי וייס , כ"א באדר תשע"ט

קפטן בני יהודה חוגג עם הגביע. בקרוב שוב?
קפטן בני יהודה חוגג עם הגביע. בקרוב שוב?
צילום: קובי גדעון, לע"מ

עשו שלום. תקופה ארוכה ניהלו אוהדי בני יהודה מאבק כנגד הבעלים של הקבוצה, ברק אברמוב. אמש נפגשו שני הצדדים, ביקשו סליחה והחליטו לשתף פעולה.

פחות מ-24 שעות מאז הסולחה, הערב (שלישי) העפילו הכתומים לחצי גמר גביע המדינה בכדורגל, בדרך אולי לזכיה שניה בשלוש שנים בתואר היוקרתי - גביע המדינה.

הכתומים אירחו הערב את הפועל עפולה, נציגת הליגה השניה היחידה שנותרה במפעל הגביע, למשחק השני במסגרת רבע גמר גביע המדינה וסחטו תיקו 1:1 שהספיק להם בכדי להעפיל לשלב הבא לאור תוצאת המשחק הראשון ביניהן שהסתיים ב-2:0 קליל לכתומים מליגת העל.

כמו במשחק הראשון ביניהן, גם הפעם הכתומים גילו יכולת חלשה וירודה במחצית הראשונה, כשהפעם עפולה ניצלה זאת כדי לכבוש ולהפתיע עם 1:0 משער של יורי גרגץ בדקה ה-31.

בעיטה של עמית זנטי שפגעה ביאקוב סילבסטר והטעתה את שוער עפולה בדקה ה-55 הספיקה לבני יהודה לחגוג העפלה אל שלב חצי הגמר וחזרה למסלול הניצחונות אחרי ההפסד במחזור הליגה האחרון, בתוצאה 1:2 לבני סכנין.

עפולה? זו נותרת עם המחמאות על משחקה הטוב הערב, אך שוב לא מצליחה לנצח את הכתומים משכונת התקווה, בפעם השמינית ביניהן בכל המסגרות, ולא תשחזר את הישגה ההיסטורי העונה עם העפלה אל חצי גמר הגביע מ-2015.

האם בני יהודה תזכה בגביע בפעם השניה בתוך שלוש שנים?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il