מכבי בחצי גמר גביע המדינה

מול עיניהם של 1,320 אוהדים בלבד באצטדיונם הביתי, סיפקו הצהובים מת"א את אחד ממשחקיהם החלשים ביותר העונה. מכבי בחצי גמר הגביע

נרי וייס , כ"א באדר תשע"ט

ואיזה מסכנים האוהדים - מכבי מול סכנין הערב
ואיזה מסכנים האוהדים - מכבי מול סכנין הערב
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

צודקים האוהדים. כנראה האוהדים ידעו למה הם לא באים. 1,320 אוהדים בלבד הגיעו למשחקה הערב (שלישי) של האלופה הנכנסת ומחזיקת גביע הטוטו, מכבי ת"א, במסגרת רבע גמר גביע המדינה בכדורגל.

היה זה משחק רבע הגמר השני מול בני סכנין, אותה הביסו במשחק הראשון ביניהן בשלב זה בתוצאה 4:1, במשחק שהתקיים באצטדיון שבעכו בשל עונש שהוטל על סכנין על התפרעויות אוהדיהם החוזרות ונשנות במשחקי הכדורגל.

המכבים מת"א שנמצאים בתקופה רעה גם בליגה, על אף ניצחון במחזור האחרון על מכבי פתח תקווה כשגם הוא הושג תחת יכולת רעה, סיפקו משחק חלש נוסף ונראה כי גם ההרכב המשני שהופיעו לא מספק תירוץ עבור מעט האוהדים שכן טרחו והגיעו לאצטדיונם הביתי, אצטדיון נתניה החדש.

התל אביבים שמשייטים בליגה לעבר אליפות ראשונה אחרי 3 שנים בשליטת באר שבע, הציגו משחק נרפה וחלש עד מאוד שהוכיח כי תחושת השובע והיהירות תפסו את המקום המרכזי אצליהם.

עד כמה המשחק הערב היה מיותר ולפרוטוקול בלבד תעיד העובדה כי האירוע המרכזי של המשחק היה הרחקתו של יונתן כהן, קשרה של מכבי ת"א בכרטיס צהוב שני בדקה ה-41. מרגע זה ואילך הלכו הצהובים לאחור במטרה שלא לספוג את הפסדם הראשון העונה בכל המסגרות. זה נגמר עם תיקו 0:0 חלש ומשמים, אל מול עיניהם של מעט מאוד אוהדים.

מכבי אמנם רחוקה מרחק שני ניצחונות מזכיה שניה והיסטורית בטרבל, הקבוצה היחידה בארץ שעשתה זאת, כשהיא מעפילה אל שלב חצי גמר גביע המדינה בכדורגל, אבל היכולת לא מספקת בעליל וכמות האוהדים שמגיעים למשחקיה הביתיים מעלה ספקות ושאלות רבות על האהדה לקבוצה ועל רמת הכדורגל בארץ.

סכנין? זו קיוותה והצליחה רק לסיים את המשחק הזה בשלום וללא פציעות כשהיא מתרכזת במאבקי ההישרדות בתחתית טבלת ליגת העל בכדורגל.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il