ניצחון שלישי ברציפות לבאר שבע

האלופה היוצאת השיגה לראשונה העונה ניצחון שלישי רצוף כשגברה על הפועל חיפה בתוצאה 0:2 ופתחה לגמרי את המאבק על הפלייאוף העליון

נרי וייס , כ"ז באדר תשע"ט

אוהדי באר שבע. ניצחון שלישי ברציפות
אוהדי באר שבע. ניצחון שלישי ברציפות
צילום: פלאש 90

הכל פתוח במאבק על המקום האחרון לפלייאוף העליון של ליגת העל בכדורגל. מאז מרץ 2012 לא ניצחה הפועל חיפה את הפועל באר שבע במסגרת ליגת העל בכדורגל, היה זה ניצחון בתוצאה 1:2 כשחנן ממן כבש את שער הניצחון.

מאז מרץ 2011 לא ניצחה הפועל חיפה את הפועל באר שבע בחוץ, היה זה עדן בן בסט שכבש את אחד משני השערים באצטדיון ווסרמיל הישן. שוב חודש מרץ, שוב נפגשו הפועל חיפה והפועל באר שבע, רק שהפעם בן בסט וממן נמצאים בקבוצה האדומה מבירת הנגב ולא בזו מהכרמל.

הערב (שני) הגיעה חיפה עם מטרה אחת - להשיג נקודה בכדי להבטיח סופית את השתתפותה בפלייאוף העליון של ליגת העל בכדורגל. ללא בן בסט וממן, זה היה כמעט בלתי אפשרי.

האדומים מחיפה ניצלו מספיגת שערים רבים הודות ליכולתו האדירה של שוערם שטקוס, שבעונה הבאה ישחק בבית"ר, כשזה מנע שוב ושוב שער מהמארחים שחיפשו ניצחון שלישי ברציפות, לראשונה העונה.

לצערם של החיפאים, בדקה ה-65 גם שטקוס לא הצליח למנוע מבן שהר לכבוש אחרי בישול נהדר של מאור מליקסון. עמוק בתוך תוספת הזמן, בדקה ה-94, זכתה באר שבע לפנדל אותו החמיץ חנן ממן אבל הקשר שהגיע מהפועל חיפה הצליח לתקן בכדור החוזר במה שהיה לאקורד הסיום של המשחק שקבע - המאבק על הכרטיס האחרון למשחקי הפלייאוף העליון בליגת העל בכדורגל - פתוח מתמיד.

חיפה עם משחק שישי ברציפות ללא ניצחון ועדיין צריכה נקודה אחת בכדי להעפיל לפלייאוף העליון, חדרה, בית"ר וק"ש מחכות למעידה. מחזור אחד לסיום העונה הסדירה - הכל עוד יכול לקרות.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il