אייכלר: הרפורמים מתערבים בבחירות

ח"כ ישראל אייכלר טוען כי "קרנות הרפורמים הם 'גורם זר' המזרים כספים להשפיע על תוצאות הבחירות וליצור מלחמות בישראל".

מיכל לוי , ל' באדר תשע"ט

חבר הכנסת ישראל אייכלר
חבר הכנסת ישראל אייכלר
צילום: הלל מאיר/TPS

ח"כ ישראל אייכלר מיהדות התורה טוען כי "קרנות הרפורמים מזרימות כסף זר בכל ימות השנה, כדי להילחם נגד תורת ישראל בכל החזיתות הפוליטיות, המשפטיות והתקשורתיות וכעת הן מתערבות בבחירות באמצעותן".

"מדברים הרבה על השפעת גורמים זרים ממדינות זרות, על מערכת הבחירות בישראל. הקימו מערכות הסייבר כדי לשמור על הגנה מפניהם. והנה גורמים זרים של מתבוללים אנטי ישראלים, החיים בחו"ל, שאין להם שום קשר לארץ ישראל, מנסים בגלוי להשפיע על הבחירות הדמוקרטיות כאן", טען אייכלר.

הוא הביא כדוגמה את העתירות לפסילת מפלגות חרדיות וכן העתירה הרפורמית נגד המועמדות של אנשי 'עוצמה יהודית' לכנסת. "אם ערבים או ישראלים היו נאבקים נגדם זה מובן. אבל מה לרפורמים מן התפוצות לאסוף חומרים נגד הדתיים בבחירות בארץ? "כל המלחמות נגד הדת בארץ, הן חלק ממסע ארוך שמלווה בפרובוקציות, שמנסים לקעקע את האומה היהודית מבפנים ולהפוך אותה ככל הגויים. יש למתבוללים המון קרנות למימון חוקרים ומשפטנים ועיתונאים במשאבים כמעט בלתי מוגבלים".

לדבריו, לועדת הבחירות הגיעו נציגי הרפורמים מגובים בתיקים משפטיים מוכנים ובראיות שאספו במשך שנים ארוכות. "כל משפט שנאמר על ידי המועמדים של 'עוצמה יהודית' או נציגים חרדים ודתיים נשמרים אצלם במאגר לשעת מלחמה משפטית".

"עכשיו התור של עוצמה יהודית, לשלילת זכות הבחירה. הבאים בתור יהיו החרדיים. הם עוקבים אחרי הדתיים והלאומיים, על כל צעד ושעל, בעתיד הלא רחוק ינסו לפסול את זכות ההתמודדות של מפלגות דתיות בעילה 'דמוקרטית' כזו או אחרת", הוסיף אייכלר.