ביתר: רוצים הנחה? העירייה תבוא אליך

ראש העיר הסביר את הרציונל העומד מאחורי המהלך: "לקראת תום המועד להגשת הבקשות, אנו רוצים לוודא שלא יהיה זכאי להנחה שלא קיבל אותה"

מיכל לוי , ד' באדר ב תשע"ט

ביתר עילית
ביתר עילית
צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

רוצים הנחה? העירייה תבוא אליכם: הלשכה לפניות הציבור בלשכת ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין, יחד עם מחלקת הגביה בעיר, יוצאים בימים אלה ל'קבלת קהל בשטח'.

במסגרת הפעילות, עובדי מחלקת הגביה מסתובבים ברחבי העיר כשהם מצוידים במחשבים, מקבלים בקשות הנחה לארונונה, מזינים אותם במקום למחשבים ומאשרים את ההנחה מיידית.

את בקשות ההנחה בארנונה לשנת הכספים 2019 ניתן להגיש רק עד לתאריך 31/3/19. בקשות שיוגשו לאחר מועד זה, יוכרו רק מיום הגשת הבקשה ואילך.

לקראת תום המועד, וכחלק ממהפכת השירות עליה הכריז ראש העיר, הוחלט כי מחלקת הגביה תרד לשטח ותקיים קבלות קהל מיוחדת במתנ"ס פריימן. נושא קבלות הקהל מוקדש לעניין הגשת בקשות הנחה בארנונה.

לדברי ראש העיר מאיר רובינשטיין, "שמנו את הדגש בצורה משמעותית מאוד על רמת שירות גבוהה בעירייה, ובפרט כעת – לקראת תום המועד להגשת הבקשות, אנו רוצים לוודא שלא יהיה אף זכאי להנחה שלא קיבל אותה".

מחזיק תיק הכספים בעירייה סגן ראש העיר הרב בעריש שמעיה אומר, כי קבלת הקהל במתנ"ס פריימן מהווה שיא חדש מבחינת זמינות ונוחות קבלת הקהל של העירייה. "אנו עמלים כל העת על הפשטת התהליכים, נוחות השירות, וכעת גם קרבה פיזית של קבלות הקהל למגורים התושבים. זהו חלק ממהלך שלם של מחויבות חסרת תקדים לתושבים".