בית"ר הודיעה: קלינגר נשאר לאמן

אחרי יממה בה היה נראה כי יפוטר, הודיע הבעלים של בית"ר ירושלים משה חוגג כי ניר קלינגר יאמן את הקבוצה עד לסיום העונה

נרי וייס , ד' באדר ב תשע"ט

קלינגר. נשאר לאמן, בינתיים
קלינגר. נשאר לאמן, בינתיים
צילום: פלאש 90

נשאר לאמן, בינתיים. קצת יותר מיממה לאחר ההפסד המשפיל להפועל ת"א באצטדיונם הביתי, אצטדיון טדי שבבירה, הודיעו לפני זמן קצר בבית"ר כי הם ממשיכים כרגיל.

כזכור, במחזור סיום העונה הסדירה של ליגת העל בכדורגל, הפסידו הירושלמים משער בדקה ה-91 ללא אחרת מאשר הפועל ת"א שלא ניצחה משחק חוץ העונה עד אותו רגע ולראשונה מאז שבה אל ליגת העל בכדורגל חיברה שני ניצחונות רצופים, במשחק בו הירושלמים היו חייבים לנצח במטרה להעפיל לפלייאוף העליון של ליגת העל בכדורגל.

הדבר לא צלח כששחקני בית"ר הציגו שוב יכולת חלשה ללא אף בעיטה לשער היריבה, וזו תשחק בפלייאוף התחתון, מה שיגרור מכה כלכלית קשה לבעלים משה חוגג שיצטרך להשקיע מכיסו הפרטי כסף רב.

ראשי המועדון הירושלמי, בראשם חוגג, ששמו למטרה העפלה לפלייאוף העליון עם מינויו של ניר קלינגר למאמנם קצת לאחר תחילת העונה, כשזה הובא במקומו של גיא לוזון, שקלו לפטר את קלינגר ואף הודיעו לשחקנים אמש כי אימון הבוקר יידחה לשעות הצהריים במה שהיה נראה סלילת הדרך החוצה של המאמן.

בסופו של דבר הודיעו בבית"ר כי קלינגר יסיים את העונה על הקווים בבירה וכי רק בסיום העונה יתקבלו החלטות.

בהודעה לכלי התקשורת אמר משה חוגג הבעלים, כי "מאמן הקבוצה ניר קלינגר שוחח עימי ביממה האחרונה, בשיחה ניר לקח אחריות על מצב הקבוצה וביקש להתפטר, לא קיבלתי את בקשת ההתפטרות של ניר מפני שאני חושב ומאמין שהוא צריך לאמן עד לתום העונה. בנוגע לעונה הבאה תתקבל החלטה בתום העונה הנוכחית".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il