כתבת ״ישראל היום״, ניקי גוטמן, הלכה לעולמה

כתבת אזור הדרום ניקי גוטמן הלכה לעולמה בגיל 32. הלווייתה תיערך ביום רביעי.

ערוץ 7 , ד' באדר ב תשע"ט

ניקי גוטמן
ניקי גוטמן
צילום: יהודה פרץ

כתבת "ישראל היום" באזור הדרום ובעוטף עזה, ניקי גוטמן, הלכה לעולמה בגיל 32.

הלווייתה תיערך ביום רביעי ב-16:30 בבית העלמין במיתר. גוטמן הותירה אחריה הורים ושתי אחיות.

העורך הראשי של "ישראל היום", בועז ביסמוט, הגיב לבשורה הקשה: "המומים וכואבים מאוד את מותה בנסיבות טרגיות של כתבת אזור הדרום ניקי גוטמן. ניקי הייתה כתבת מקצועית ומוכשרת מאוד, בן אדם מיוחד היא זכתה לאהבה גדול מצד כל חברותיה וחבריה בעיתון. משפחת 'ישראל היום' משתתפת בצערה העמוק של המשפחה ושולחת לה חיבוק גדול".

ראש מועצת אשכול, גדי ירקוני, סיפר: "קיבלתי בתדהמה את הידיעה על מותה בטרם עת של ניקי גוטמן, כתבת 'ישראל היום' בדרום. ניקי היתה עיתונאית מוכשרת, מוערכת ואהובה וייצגה את האזור שלנו במקצועיות וברגישות יוצאת דופן. איבדנו עיתונאית וחברה יקרה. אני מחבק היום את בני משפחתה, החברים והקולגות. היא תחסר לכולנו. יהי זכרה ברוך".

ח"כ עמיר פרץ ספד לה: "המום וכואב על מותה של ניקי גוטמן ז”ל... כתבת מסורה, מקצוענית, חייכנית ואנושית. נהניתי לפגוש אותה פעמים רבות כשסיקרה את הדרום ואת העוטף. תמיד הגיעה לשטח, לחוש ולהרגיש, ולהכיר את האנשים".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, מסר: ‏"צר לי מאוד על מותה בטרם עת של כתבת הדרום של 'ישראל היום' ניקי גוטמן. ניקי כתבה על ההתפתחות והצמיחה באזורנו בהבנה מלאה ותמיכה ברגעים קשים של נפילות ונפגעים. היא הביאה את קולות התושבים וראשי הרשויות בצורה מהימנה ומעניינת. ניקי תחסר מאוד בנוף התקשורתי של הדרום. יהי זכרה ברוך".