הפועל י-ם בביקור המסורתי בשערי צדק

ביום חמישי הבא תגיע כמו בכל שנה קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים לשמח את ילדי בית החולים שערי צדק. "משמח ומרגש כל פעם מחדש"

נרי וייס , ה' באדר ב תשע"ט

יוגב אוחיון ויותם הלפרין בביקור לפני שנה
יוגב אוחיון ויותם הלפרין בביקור לפני שנה
צילום: דוברות שערי צדק

שיתוף הפעולה ממשיך. כבר 11 שנים, לא משנה זהות השחקנים, זהות המאמן וזהות הבעלים, מגיעה קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים אל בית החולים שערי צדק שבעיר לקיים את אירוע הפורים המסורתי במחלקות הילדים השונות.

גם השנה, בפעם ה-12 ברציפות תגיע הפועל, מחזיקת הגביע הטריה אל בית החולים שבעיר לשמח ולשמוח עם הילדים המאושפזים בבית החולים את חג הפורים. הקבוצה תגיע במהלך החג עצמו, כשפורים בבירה יחול ביום למחרת.

האירוע שיתקיים בבית החולים 'וילף' לילדים בהשתתפות מנהלי הקבוצה, הצוות המקצועי והשחקנים, הינו חלק משיתוף פעולה מתמשך של שערי צדק והפועל ירושלים בפורים, שהפך למסורת ארוכת שנים, ומהווה נדבך נוסף בקשר ההדוק בין שני הצדדים הנמשך לאורך כל השנה.

שחקני הפועל ירושלים מלווים ו'מאמצים' את הילדים המטופלים במרכז הרפואי שערי צדק במהלך העונה כולה ומארחים אותם בדרך קבע במשחקי הבית של הקבוצה. הפועל אף משתפת נציגים ממחלקות הילדים של בית החולים 'וילף' לילדים, בטקסי הקהילה של הקבוצה, במהלכם מוזמן אחד מהילדים לעלות לפרקט לקול תשואות הקהל ולקבל שלל מתנות מהקבוצה ובעיקר הרבה חום ואהבה.

המרכז הרפואי שערי צדק הוא מזה שנים 'בית החולים של הקבוצה' ומעניק לשחקנים ובני משפחותיהם מכלול רחב של שירותי רפואה לרבות טיפול במקרי החירום של השחקנים, בדיקות מתקדמות והכרחיות, חיסונים ובדיקות וכמובן מעקב היריון ולידה לנשות השחקנים.

באירוע פורים השנה, בהובלת גיא הראל מנכ"ל הפועל ירושלים ויובל קורן, פרופ' עופר מרין המנכ"ל החדש של שערי צדק, רות רלב"ג, סמנכל"ית הכספים ופרופ' יחיאל שלזינגר, המנהל הרפואי של בית החולים 'וילף' לילדים בשערי צדק, תעניק הנהלת הקבוצה במתנה 5 משקפי "מציאות מדומה" חדישים וייחודים למחלקות הילדים. לאחר מכן ייערך הביקור המסורתי של השחקנים והצוות המקצועי בתוך מחלקות הילדים, במהלכו ישוחחו השחקנים עם הילדים המאושפזים ובני משפחותיהם ויעניקו להם תיקים עמוסים במתנות והפתעות.

מנכ"ל הפועל, גיא הראל התייחס לביקור המסורתי כשאמר: "הפועל ירושלים גאה ושמחה לקיים גם השנה, במסגרת הפעילות הקהילתית הענפה של המועדון, את הביקור המסורתי במרכז הרפואי שערי צדק לקראת חג הפורים. אירוע זה הוא נקודת שיא שנתית בקשר העמוק והארוך השנים בין הפועל ירושלים למרכז הרפואי שערי צדק ולילדים המאושפזים, חיבור שהפך עם הזמן לטבעי אך עדיין משמח ומרגש אותנו בכל פעם מחדש, בפרט כאשר אנו רואים את החיוך הגדול על פניהם של הילדים ובני משפחותיהם".

מהנהלת שערי צדק נמסר: "אנו גאים להיות בית החולים המלווה את הפועל ירושלים ולהעניק טיפול מקצועי לשחקנים ולבני משפחותים במשך כל השנה. שיתוף הפעולה בין 'בית החולים של ירושלים' לקבוצת הכדורסל של ירושלים בא לידי ביטוי בדרכים שונות, ושיאו בביקור השנתי של שחקני הקבוצה במחלקות הילדים שלנו. הביקור מביא שמחה לילדים ועוזר להם להתמודד".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il