'המודיע' מגבה את ליצמן: "נרדף"

עיתון הבית של חסידות גור 'המודיע' שובר שתיקה ובמאמר מערכת הוא מעניק גיבוי ברור לסגן שר הבריאות יעקב ליצמן.

בן שאול , ו' באדר ב תשע"ט

יעקב ליצמן
יעקב ליצמן
צילום: הלל מאיר/TPS

לאורך השבועות האחרונים מאז התפוצצה פרשת סגן שר הבריאות יעקב ליצמן היומונים החרדים שמרו על שתיקה רועמת וכפי שהם נוהגים כלפי כל פרשה פלילית הזוכה לסיקורים נרחבים בכלי התקשורת.

אולם הבוקר (ד') עיתון הבית של חסידות גור 'המודיע' שבר שתיקה ובמאמר מערכת הוא מעניק גיבוי ברור לליצמן.

"בימים אלו מוצאים עצמם נרדפים אישי סגולה שהוכיחו עצמם לאורך שנים במסירות, בפעילות חסד ועזרה עם עשרות אלפי אזרחים ללא הבדל. חלון ראווה מכבד וכתובת מופת לשרות הציבור", מוסבר במאמר המערכת.

לדברי כותב המאמר, "נציגי הציבור החרדי ועוזריהם, במודע ובכוונה תחילה – הוכיחו עצמם כמי שעומדים לרשות הציבור על כל גווניו. הם האחרונים שניתן להטיל בהם דופי, הם הראשונים לקבל גיבוי מלא, ברכת חזק ואמץ, עידוד וחיזוק".

בדבריו תיאר את מערך הסיוע של לשכת סגן השר. "עזרה במגוון רחב של נושאים, כך גם בנושא הבריאות, שהוא קרוב ומעיק לכל מי שמוצא עצמו בסד האילוצים הכרוך זו. אם אלו חולים בעצמם, או אם בני משפחותיהם המבקשים להיעזר ולהסתייע, נציגי הציבור של אגודת ישראל, המה ועוזריהם, במודע ובכוונה תחילה ובקבלה טובה - הוכיחו עצמם כמי שעומדים לרשות הציבור על כל גווניו, כדי לסייע.

"הם האחרונים שניתן להטיל בהם דופי, הם הראשונים לקבל מכלל הציבור הרחב וציבור שולחיהם בפרט – גיבוי מלא, ברכת חזק ואמץ, עידוד וחיזוק. אין ספק, שהקב"ה ישלם שכרם, ויסיר מהם כל צרה וצוקה, כל עגמת נפש וכל דבר הכפשה – ואך טוב וחסד ירדפום כל הימים", חותם כותב המאמר את דבריו.