'צמאה' בליבת התל-אביביות

האנגר 11 בתל-אביב יתמלא בשבוע הבא באלפי צעירים תל-אביביים, שיבואו לחוות את החוויה החסידית הסוחפת, שזכתה להצלחה גדולה בירושלים

ערוץ 7 , ח' באדר ב תשע"ט

פסטיבל "צמאה"
פסטיבל "צמאה"
צילום: מאיר אלפסי

אחרי שנים של הצלחה גדולה למופעי 'צמאה' בבנייני האומה בירושלים, הנערכים מדי שנה בשבוע של י"ט בכסלו – המתכונת הסוחפת יורדת לתל-אביב, בשאיפה לחבר קהלים חדשים לחוויה המרוממת.

זה יקרה בימים ראשון ושני בשבוע הבא. על הבמה יופיעו שולי רנד, נתן גושן, אברהם פריד ושי צברי, בניצוחו של נאור כרמי. ביום ראשון בערב האירוע הוא לנשים, וביום שני לגברים.

המופע יתקיים בהאנגר 11, ליבת התל-אביביות הצעירה.

הרב משה שילת, העומד מאחורי מיזם 'צמאה', אומר כי בעוד במופעים בירושלים הקהל ברובו הגדול הוא דתי, הרי כאן השאיפה היא לחשוף לחוויה המיוחדת את הקהל הלא דתי.

"יש כאן שיתוף פעולה נדיר של כל ארגוני הקירוב בתל אביב", אומר הרב שילת. "כל הגורמים המקיימים מגע עם הציבור הרחב – בתי חב"ד, 'ראש יהודי' ו'המקום' של הציבור הדתי לאומי, ועוד גופים – חברו יחד כדי להזמין את המעגלים הקרובים אליהם למופעים".

מארגני מיזם 'צמאה' פונים בקריאה לכל מי שהשתתפו במופע וחוו את החוויה המיוחדת, להזמין את מכריהם מהציבור הרחב להשתתף באירוע התל-אביבי.

המופע הקצבי והמלהיב יאופיין באווירה פורימית וחלק ממנו יוקדש לשירי פורים. נוסף על כך תהיה במקום טעימת יינות, ומכירת ספרים בנושאי יהדות וחסידות הפונים לקהל הרחב, במחירים אטרקטיביים.

אחרי המופע תיערך במקום התוועדות, לכל מי שירצו להעמיק את החוויה החסידית.

לאתר חברת צמאה