דיווח: נתניהו נזף במירי רגב

ראש הממשלה נזף בשרת התרבות שקשרה בין הפיגוע בצומת אריאל לבין פוליטיקת בחירות.

ערוץ 7 , י' באדר ב תשע"ט

מירי רגב
מירי רגב
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו נזף היום (ראשון) בשרת התרבות והספורט מירי רגב, בעקבות אמירתה לאחר הפיגוע הקטלני בצומת אריאל, ואמר לה להיצמד למסרי הקמפיין. כך דווח בחדשות 12.

כזכור, זמן קצר לאחר הפיגוע בשומרון אמרה רגב "אחמד טיבי לא היה מוכן לגנות רוצחים, וזה מה שקורה כשמעודדים שהידים - ועם האדם הזה גנץ ולפיד רוצים להעביר גוש חוסם. זה מי שיוביל אותנו להמשך פיגועים מהסוג הזה".

בימים האחרונים גברה המתיחות בין נתניהו לרגב, לאחר שהודרה מתמונות קמפיין "הליכוד" בעקבות סקרים פנימיים שהעלו כי רגב מתקשה למשוך קהלים נוספים לתנועה.

בחדשות 12 דווח כי רגב אף לא הוזמנה לצילומים שתוכננו להתקיים היום עם בכירי הליכוד, שבוטלו לבסוף.

אמירתה של רגב לאחר הפיגוע ספגה ביקורת קשה. "מעולם, בכל תולדות המדינה, לא קרה ששר בישראל ניצל את מותם של הרוגי פיגועים לתעמולה פוליטית עוד לפני לוויות ההרוגים", נמסר ממפלגת כחול לבן. "מתוך כבוד לקורבנות, לא נגיב מעבר לכך".

הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, מספר 4 ברשימה, הוסיף: "האירוע עוד לא נגמר, עוד לא קברנו את מתינו - וכבר היא עוסקת בפוליטיקה זולה ורוקדת על הדם. בושה וחרפה".

מהליכוד נמסר בתגובה: ''הדיווחים סביב שיחה שהתקיימה היום בין ראש הממשלה נתניהו לשרה מירי רגב אינם נכונים. השניים קיימו שיחה מקצועית ומצויינת על ענייני קמפיין הבחירות והמשך העבודה המשותפת למען ניצחון הליכוד".