"עם ישראל חי" מול מועצת זכויות האדם

מאות תומכי ישראל מכל רחבי האירופה הגיעו כדי למחות מול מטה האו"ם בז'נבה בו מתקיים דיון נגד מדיניותה של ישראל.

ניצן קידר , י"א באדר ב תשע"ט

הפגנת המחאה היום
הפגנת המחאה היום
צילום: UN WATCH

מאות תומכי ישראל מכל רחבי אירופה מפגינים בצהריים (שני) מול מטה האו"ם בז'נבה בו מקיימת מועצת זכויות האדם של האו"ם דיון בדו"ח אנטי ישראלי שחובר באחרונה וטוען כי חיילי צה"ל פגעו ללא צורך בילדים ובעיתונאים פלסטינים.

את ההפגנה יזם ארגון UN WATCH ושותפים לה 24 ארגונים המתנגדים לאנטישמיות ולאנטי ישראליות - משוודיה, אירלנד, צרפת, בלגיה, ישראל, איטליה, גרמניה ושוויץ.

שגרירת ישראל למוסדות האו"ם בז'נבה, אביבה רז שכטר פנתה לנוכחים ואמרה להם, "ברוכים הבאים לז'נבה, תודה לאנשים שהגיעו מכל רחבי אירופה להראות את תמיכתם בישראל ולומר: נמאס מהתנהלות מועצת זכויות האדם של האו"ם. איננו מוכנים לקבל עוד סטנדרטים כפולים כלפי ישראל".

"האנטישמיות מרימה את ראשה בכל העולם והמועצה הזאת פועלת נגד מדינה אחת באופן אינטנסיבי – ישראל. ברגע זה ממש המועצה מנהלת דיונים שעוסקים בעניינים שהם נגד ישראל ונגד היהודים. הם מאפשרים לשונאי ישראל ולארגוני BDS להשמיע דברים קשים נגד הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון", הוסיפה השגרירה.

היא תהתה על המוסר הכפול של הארגון. "ביום חמישי ירה ארגון טרור רקטות לעבר תל אביב. אתמול נרצחו שני בני אדם ועוד אחד נפצע בפיגוע. המועצה הזו לא מתבלבלת ואוטמת את אוזניה לעובדות. בשנה האחרונה חמאס קיים הפגנות אלימות בגדר הגבול עם ישראל כשהוא משתמש באזרחים שלו כולל נשים וילדים כמגינים אנושיים וכנשק נגד ישראל. מחברי הדו"ח לא הבינו את העובדות, לא הבינו כיצד צה"ל פועל, ולא הבינו כיצד מערכת הצדק של ישראל עובדת".

"ישראל תחגוג בקרוב 71 שנות עצמאות והתמודדות עם כל האויבים. ישראל ממשיכה להיות מדינה הומניטרית שמושיטה יד לשלום ובאותה נשימה גם דואגת לשמור על ביטחונה מפני מי שמבקשים להשמידה בכל החזיתות. מכאן מז'נבה אני רוצה להגיד בקול רם וברור: עם ישראל חי", סיכמה השגרירה.