התחדשות עירונית - גם בנתניה

כיצד בניין בן עשרות שנים מתחדש ודייריו גם זוכים בתוספת של ממ"ד ומרפסת? יצאנו לבקר בפרוייקט ברחוב האצ"ל בנתניה.

בשיתוף 'פרפקט יזמות' , כ"א באדר ב תשע"ט

התחדשות עירונית בנתניה
התחדשות עירונית בנתניה
הדמיה: פרפקט

חברת 'פרפקט יזמות' המתמחה בין היתר בביצוע תמ"א 38 מטפלת בימים אלה בחמישה פרוייקטים בנתניה, שבכולם זוכים התושבים לשיפור משמעותי בחייהם.

רמ-אל לביא, מנהל השיווק והפרוייקטים בחברת 'פרפקט' שנבחרה באחרונה לאחת מ-37 החברות המובילות להתחדשות עירונית, מספר לנו כי שלושה מתוך הפרוייקטים כבר מצויים בביצוע ושניים מהם נמצאים בהליכי תכנון מתקדמים.

לדבריו, "כל בניין שנבנה לפני 1980 יש לו את הבסיס להתחדשות עירונית. השיווק הטוב ביותר שלנו כחברה זה חוות הדעת של הדיירים. אנחנו מקבלים ברוב הפרוייקטים שלנו פניות מדיירים מבניינים מסביב וכך מגדילים את צבר הפרוייקטים. גם בנתניה יש בניינים נוספים שמעוניינים לעבוד איתנו".

אחד הפרוייקטים שכבר נמצאים בעיצומם בעיר ממוקם ברחוב רמז. דני דרמון, מנהל העבודה בפרוייקט מסביר כי הייחודיות היא בביצוע עבודות כשהדיירים נשארים בביתם. "המשימה והאתגר המרכזי שלנו כאן הוא העבודה בשילוב עם מגורי דיירים. אנחנו הוספנו בבניין שתי קומות וחצי ובהן עשר דירות. העבודה מורכבת, אנחנו נותנים לכל הדיירים תוספת של מעלית, כניסה חדשה, ממ"ד ומרפסת כולל הכל. אנחנו משתפים את הדיירים בכל החלטה מכרעת לגבי הבניין והם חלק מהתהליך כולו".

הוא מציין שלאורך כל תקופת הבנייה הדיירים יכולים לפנות לחברה בכל בעיה באופן מיידי. "יש לנו צוות ומערכת שיודעת לתת מענה טלפוני 24 שעות ביממה לדיירים. אנחנו יודעים לטפל בכל אירוע במיידי – זה דורש מאיתנו הרבה גמישות – אבל הדיירים יודעים שיש להם כתובת ומענה לכל עניין".

אחד הדיירים בפרוייקט ברחוב האצ"ל,חיים זוארץ, נשמע מרוצה מאוד. "אני גר פה משנת 1977 וזה שינוי מבורך. אנחנו מקבלים ממ"ד ומרפסת, מעלית ולובי חדש וכל המעטפת החיצונית".

לעוד פרטים על התחדשות עירונית עם 'פרפקט' - לחצו כאן

ליצירת קשר - לחצו כאן